şükela:  tümü | bugün
  • bilgisayar oyunlarını da çok seven erkektir.
  • hayatı kadına zindan etmeyecek olan erkektir.
  • sırtından hançerlenme olasılığı yüksek erkektir. o sevdiği kızı yenge statüsünde arkadaşlarıyla tanıştırırken, abaza arkadaşları ilk ayrılıkta kız güzelse eğer kızın başına üşüşecektir. ben erkek olsam tanıştırmazdım sevdiğim kızı erkek arkadaşlarımla.

edit: bir sürü nefret dolu mesaj geldi. sanki kimsenin kmseyi aldatmadığı bir dünyada yaşıyorsunuz da ben böyle dediğimde delleniyorsunuz... bana mesaj atıncaya kadar ne kadar hançer yemişsiniz arkanızdan onu önce bir tespit edin sonra bana gelin. gülben ergen bile evinden çıkmadığı kankası seren serengil'in sevgilisini elinden almış...hiç yani..

edit-2: geri zekalılar mesaj atmasın lütfen.
  • alnının biraz üstü kaşınmaya başlayan erkektir.
  • sevgilisiyle her kavga ettiğinde o arkadaş ortamındaki erkekler birer birer (bkz: ilişkisi yeni bitmiş kızı teselli eden piç)'e dönüşecektir. büyük hata.
  • normal insandır. sevgili evde kafes içerisinde beslediği muhabbet kuşu değildir. arkadaşlarınız da sapık, manyak, psikopat, abaza değilse sorun yoktur.

edit: arkanızdan sevgilinize yavşayacak insanlardan arkadaş ediniyorsanız kız arkadaşınızı değil kendinizi tartışın amk.
  • arkadaş arkadaşın pezevengidir diye boşuna dememişler.
  • çevresi “ pezevenk” dolu insanlar tarafından yargılanan insandır.

sevgilinizi gayet güzel arkadaş ortamınıza sokarsınız,kendi arkadaşlarınla tanıştırırsınız. bunlar çok doğal şeyler.
  • benimdir. siz ne pis ortamların insanısınız be

ulan insan sevgilisine ve arkadaşına hiç mi güvenmez. kankam yeri geliyor çıkıyor ben eşiyle baş başa kalıyorum, aklımdan zerre bir şey geçiyorsa şerefsizim. benim de sevgilim yeri gelip arkadaşımda kaldığı olmuştur. ama bunlar güvenle alakalı.

yeri gelir sevgilimin dekolte giymesine bile karışırım ortam ve insanlarla alakalı olarak. ama bu benim arkadaşım lan arkadaşım.
  • ıfadeye dikkat edilirse beyefendi sevgilisini arkadaş ortamına yani alalade bir toplanmışlığın anına dahil etmekte.

bu; futbol maçının seyredildiği bir ortam olur ve /veya bir sanayide iskemlede üzerinde bakır bardaktan çay içilen bir arkadaş grubu olur. her şey olabilir o problem değil.

yani alalade bir ortamda konu mankeni kız değilse beyfendi bunu yaparak neyi amaçlamaktadır, nereye varmak istemektedir?

ha insandır aşktan gözü döner dağlara taşlara herkeslere göstermek anlatmak ister saygı duyarım/ saygı duyulması da beklenilir.

adabınızca tanışamıyorsanız sorun erkek kişisinde değil hem kız da hem de erkeğin arkadaşında/ arkadaşlarındadır.

adam saf tertemiz duygularıyla belki de sizi hayatının içine alıyor daha ne.

bazı insanlar allahtan belalarını arıyor.

ek: beni tanıştırmak istese erkek arkadaşım gelinin kız kardeşi görümce topuzu ne bileyim işte wictoria mankeni gibi hazırlanmazsam ne olayım.
    çünkü onun dostları da bir nevi kaynanama giden yoldur hahah.
    beğeni önemli arkadaşlar. o güzelliği sağlamak lazım.