• büyük ihtimalle kötü sonuçlanıcak bir ilişkiye giden erkek modeli. genellikle uzun süreli ilişki yaşıyan erkeklerde görülen hadise.

(bkz: tecrübeyle sabittir)
  • sevgilisini başka erkek için terk eden erkeğin daha kolay bulunan versiyonudur.
  • pustun onde gidenidir.
  • mutsuzluğun gölgesinde mutluluk arayan insandır.ama bilmez ki bu şekilde o mutluluğun yanına bile yaklaşamayacağini.
  • en azindan adam gibi erkektir. baska yarinlara yelken acmadan once iliskisini bitirmistir.

nesi pustluk anlamadim tam. herif sevgilisinden ayrilmadan mi baslasaydi baska kizla muhabbete?
  • insani duygularindan kendisi sucludur
  • süper bir önyargıyla haksız yere iğrenç insan kategorisine sokulan kişi. "insanları başkaları için terk etmek çok iyi bir şeydir" demiyorum ama insanlar kimden hoşlanacaklarını, kime aşık olacaklarını kendileri belirleyemez. size çekici gelen sevgiliniz değil de başkasıysa, böyle bir durum yokmuş gibi davranmak sevgiliye de saygısızlık olur, kandırıkçılık olur, sevgiliye her seni seviyorum deyişinde yalan söylemek olur. aldatmak da kandırmak, yalan söylemek, doğruyu söylememek anlamlarına gelmez mi zaten?

tabii bir de önce belli bir süre sevgiliyi o kızla aldatmış, mevcut sevgiliyi terk ederse ortada kalmayacağını garantilemiş erkek vardır. bu entryde bahsedilen erkek o değildir.
  • monotonlasan iliskiden bir nebze siyrilip heyecana kosan , daha sonrada hayal kirikligina ugrayip kendini alkole teslim edendir.
  • muhtemelen daha seksi vücut hatlarına sahip bir kıza giden erkek modelidir. pişman olunacak birşey yoktur, zira eski sevgili hep elinin altındadır*.

(bkz: erkek kaşarı)
  • sıradan erkektir..sevgilisini uçan kuştan kıskanan kızı ters köşeye yatırsa da terkedilmenin zaten hepsini toplasanız üç- beş sebebi vardır..en birincisi budur..pek bi klasiktir..kızılmamalıdır..el sallanarak,su dökülerek uğurlanmalı,sevgili terketmek için tuhaf,anlaşılmaz bi sebep kullanmadığı için müteşekkir olunmalıdır
hesabın var mı? giriş yap