şükela:  tümü | bugün
  • aralarındaki tek bağın sevgi olduğunu anlayamamış, yarım akıllının yaptığı iştir. araya evlilik, çocuk girse ne farkeder sanki..

dövmek için yeterli bir sebep olabilecek ne yapabilir ki? neyin cezası dayak atmak olabilir?

kendisine sığınan ona güvenen birini hırpalayabilecek kadar yobazdır, saygısızdır, sevgisizdir. kendine güvensizliğinin üstünü attığı tokatlarla örtmek isteyendir. haklı olduğunu ispatlamak için aklını değil de fiziksel gücünü kullanandır.

yazıktır.
  • türü ayıdır.
  • bir de attığı tokatın üzerine türlü bahaneler ardına saklananları, yalancıktan ağlayanları var.
    çok fena...
  • öküz'dür
  • sevgilisinden dayak yiyen erkek versiyonu vardir ki bu ben oluyorum.
    bi gun evdeyiz klasik henuz ergenlikten cikmis ama tam cikamamis turunde iki maliz,o zamanlar da calkantili donemlerimiz,sonun baslangici anlicaginiz.
    bi iki gun once bana ne kadar gicik oldugunu basin aciklamasiyla halka duyurmustu,killi got gibi igrenciz yani.ben her zaman ki picligimi kullanarak ve yasimin getirdigi tecrubeyle laf ustune laf carpiyorum o da her kiz gibi triplere girmiyor ana avrat kufur ediyordu.en son bir nokta vardi ki yuzunde nefreti gordum lan,sanki icine saruman kacmis bir yuz ifadesi olustu kovalamaya basladi beni.ben de ananski diyerekten kaciyordum ama sakinlesmiyordu,en son pes ettim kendimi yere attim vurmazsan ibnesin dedim hani belki yirtarim diye,yirtamadim...
    kizdir vursun biser olmaz demeyin abiler,5. yumruktan sonrasinda cenenin 1 hafta agrimasi gibi bi durum oluyor.ne kin beslemis be arkadas vurdukca vuruyor,vurdukca guc geliyor manitaya,3. den sonra uyustu allahtan hissetmedim aglicaktim amina koyim.o minyon kiz demir yumruk cikti toynagimi sikiyim,million dolar baby allahin manyagi.

he diyeceksiniz ki be dalyarrak ne diye durdun oyle angut gibi,soyle ki her kavga gibi onun da sonu cilgin sevismeye variyor,hic mi dayak yemedim varsin oyle olsun dayak dedim.
  • balkonda oturuyorum birgün. bizim mahallede bi çift var herkesin bildiği. kızın hızlı adımlarla yola doğru yürüdüğünü gördüm. çocuk arkadan arabayla geldi, önünü kesti kızın. ana avrat küfrederek arabadan indi. tuttu kızı kolundan bi savurdu. yer misin yemez misin...kız yere düşüyor, kaldırıyor gene dövüyor. kızcağızın ağzı burnı kan içinde kaldı. millet koştu geldi filan, çocuk arabaya bindi kaçtı. kıza su falan verdiler, elini yüzünü yıkadı mahalleli. " hah" dedim " bunlar ayrılır artık bu olayın üstüne"
    sonuç mu? geçenlerde bi davul zurna sesi. baktım davullu zurnalı evleniyor bu ikili. te allaam dedim. allah akıl fikir versin.
  • dayak yedikten sonra arkasını dönüp giden erkeğin bacaklarına sarılıp gitme diyen kız için ideal erkektir.

trakya üniversitesi, ayşekadın kampüsü, mayıs 2000
  • ayı v.b hayvan isimleriyle tasvir edilmesi bütün hayvan ırkına hakaret olan bir pis bir mahlukattır. "sevgi"li ve "dövmek" terimlerinin aynı cümle içinde olması mümkün değildir.