şükela:  tümü | bugün
  • suratlarını, gerilimlerini, kendilerini düşürdükleri hali görünce bi gülmem gelir hep.

kadın erkek ayırt etmemekle birlikte kadınlarla kurduğum dostluklar çok hakikatli oldu hep. tekiyle dahi sevişmişliğim yok üstelik. onun sebebini bilemedim bak. ayrı bir konu. çok eğleniyorsak, sevişsek de sorun ol... neyse konu bu değil.

bazlarının sevgilileri olur, kocası olur, ayrılır başka biriyle sevgili olur. kendileri sonradan dahil olur ikimizin dostluğu üzerinden tanımladığımız bu ilişkiye.
    yani ben sudebal'la yedi senedir dostum mesela. çok muhabbetimiz var. beş sene sonra cenk devreye girer. sudebal zaten flört evresinde de benden bahsetmiş olur. ben cenk'ten evvelini de bilirim. cenk başta beni sever. zira balayının ilk evresi ve "bu yakın erkek dost bir tehlike arz ediyor olsa çoktan seks okyanusunda dalga olurlardı. demek ki buna rağmen beni seçmiş. kadınım ona azami değer veriyor. suyu mecraına koyana kadar ona dayı diyeyim " diye düşünür.

gel zaman ve git zaman sudebal benimle görüşmeye devam eder. çok güleriz. cenk olsun olmasın.
    sonra cenk'in laf sokmaları, tripleri, beni rezil kepaze etme çabaları başlar. ah çapsız cenk. yani ne diyeyim sana yürüyen penis canavarı ?
    o surat ne cenk? :)) sevgilin bana gülüyor. gülmesin mi allah'ın eril kaya kafalısı? belki ben biseksüelim ve sana yürüyorum. belki ben aseksüelim. belki ben başka biriyle takılıyorum. belki ben genderfluid'im.

cenk sinirli. "kadınım başkasına seksüel mesajlar gösteriyor. bugün dişlerini göstere göstere gülüyorsa, kıçını da gösterir" diye düşünüyor. bidon kadar boş kafalı cenk bir triplerde ve bir laf sokma ve beni küçük düşürme derdinde.

"olrayt dostum" ilişkinize dinamit olmak istemem. ama o mağara adamı halleri ne? bir erkeksilikler, sinirlenmeler. daha az görüşürüz yeter ki senin güvenin yerine gelsin. sude seninle mutlu olsun. valla bak.

yani... eril sap dostum cenk. ben seni de seviyorum halbuki. sude seni seçmiş, seni sevmiş. istese benimle olmaz mıydı zaten? ya da ben? demek ki bir sebep var ki beş yıl sonra belirmene rağmen biz hala bir araya gelmemiş halde duraduruyoruz.

o zaman bir seçenek kalıyor geriye. sen harbiden çapsız, taş kafalı, gerizekalı, kompleksli ve kendine güvenmeyen bir tırsıksın ama ya.

"ayşelal hep ondan bahsediyor lan kanka. benim ayarımı bozuyor bi yıldır" (cenk badisi sakallıdan akıl alıyor, dertleşiyor)
    vallahi tükürürüm o ilişkinizin içine. oyuncağınız mıyım lan ben?
    zaptedemediğiniz erkek egolu sevgilinize bir, size iki lan. öğlen öğlen sinirim bozuldu.
  • bunlar da erkeğim diye geziniyor, işleri güçleri kadınların karşısında şaklabanlık yapmak, hiç bir erkeğin ağırlığı yok aq yavşaklarında, dedirtirler.