• bir türlü tanımlayamadığım, nereye koysam bilemediğim, kalıplara sığdıramadığım erkek.
  • (bkz: gavat)
  • olmasına ihtimal veremediğim erkektir. ya belli etmemeye çalışıyodur ya da sevmiyodur başka açıklaması yoktur.
  • toplumumuzca (bkz: gavat) (bkz: godoş) (bkz: boynuzlu) gibi sıfatların yakıştırıldığı erkeklerdir.he yok kıskanıyorum deseler 'ay herşeye karışıyor,kuzenimden bile kıskanıyor' dersiniz.ne bok yesin bu adamlar hele bir deyin bana.sınırında diyenleri duyar gibiyim.keşke olsa ama o sınır genellikle kızlar tarafından uç bulunuyor,kabul görmüyor.
    (bkz: ne emmeye ne gömmeye gelmek)
  • tabi ki domuz eti yiyen erkek. domuz esini kiskanmadigi icin, etini yiyen adam da sevgilisini kiskanmiyor. aklin yolu bir yani.
  • çok banel bulduğum erkek kişisi.
  • özgüven sahibi mözgüven sahibi, gavattır. sevgilisini kıskanmayan adam mı olur lan. sevgili olmanın getirdiği sorumluluklar vardır, seviyorsan kabullenirsin sevdiğini kırmamak için kıskandığı noktalarda dikkat edersin. insanın doğası budur. ne giydiğine ne ettiğine karışamayabilirsin, ama o eteği giydiğinde içten içe kendini yemiyorsan bence anormalsindir kardeşim.
  • bazılarının anlamaya beyninin yetmediği erkektir.
  • bütün medeni, özgürlükçü, eşitlik yanlısı tarafımı bir yana bırakıp en ilkel halime dönüyorum maalesef bu konularda ama öyle be kardeşim her boku kısıtlasın değil ama az birazda kıskansın yani. hem ilişki o kadar da öznel bişey değil sonuçta her boka kendin karar vereceksen yalnızlığınla yaşamayı öğren, karşı tarafı da o kadar şakşakçı sabah programı seyircisi yerine koymanın manası yok, fikirlerini göz önüne koymak gerek bence
hesabın var mı? giriş yap