• biz de kız arkadaşımla birlikte mahalle pidecisinde severek lahmacun ayran yapıyoruz. kendisi bu durumdan hiç şikayetçi değil aksine seviyor.ben de seviyorum zaten. evet fakirim ama karşımdaki insanda anlayışlı,saygılı,karakteri oturmuş birisi. ingiliz kraliyet kültürü ile yetişmedik. fakirliği yadırgayacak kadar karaktersiz de değiliz çok şükür.
    edit:fes başıma,başlık başıma kaldı.
  • sevgili isterse çöplüğe bile götürebilir, eğer kız için sevilen şey para değil sevgilinin kendisi ise ne yendiğinin, nerede olduğunun bir önemi kalmaz.

5 yıl sonra edit: pideciye gitmek artık pek de fakir etkinliği değil. başlık geçersiz ama fikrim aynı. artık simitçi olarak düşünebiliriz.
  • troll basliklardan ve basligi acan yazarlardan igrendigimi belirtmek isterim...hepsi bu kadar ...
  • fakir ama sevgilisini aç bırakmayan erkektir. bu kulaklar neler duydu ah! yemek ısmarlamamak için evde bi şeyler hazırlatmak isteyen mi dersin, pahalı diye avmye sokmayanlar mı dersinn
  • pide yemek fakirlikse keşke fakir olabilsem dediğim başlık.kuşbaşılı kaşarlı pide 25 lira kardeşim hangi fakirlikten bahsediyor anlamadım.
  • pideciye giden “fakir” kaldı mı? lol
  • tebrik ettiğim insan

pide samimiyettir , dostlukttur , yar ve yarimliktir değerini bilelim pidenin . pide deyip geçmeyelim her pidenin altında bir hikaye yatar.
  • umarım erkek arkadaşından ayrılırsın sayende adam mutluluğu yakalamış olur.
  • (bkz: 28 tl verilen kuşbaşılı pideden 3 dilim yiyen kız) basligina konu kadinin agzindan yazilmistir.

suna kiz deyip durmayin kadin deyin bu arada artik. ne zaman kiz yazasiniz gelse (bkz: tanju okan)in malum sarkisinda "kadinim" yerine "kizim" dedigini hayal ederek dinleyin. bu sekilde bu kotu aliskanliktan kurtulan cok arkadasim oldu. kesin bilgi.
  • sevgilim yok. bir başıma öz malatya'ya gidiyorum. fakirlik belirtisi mi emin değilim.
hesabın var mı? giriş yap