şükela:  tümü | bugün
 • sevgilisinin işini bitirmesini ve traş bıçağını kullanma sırasının kendisine gelmesini bekleyen kızdır belkide...
 • babası, vakti zamanında bu kızın yüzüne aftershave sürmüştür kesin. aynı hareketi sevgilisinden de bekler.
 • ne bok anlarlar tıraş olan birini izlemekten anlamam. biz olurken sıkılıyoruz ama gerçekten bunu izlemekten hoşlanan manyak karılar var.

  bir keresinde bir tanesi "bu gece bende kal, burda tıraş ol" demişti de "niye ki?" diye bir tepki vermiştim. daddy issue dedikleri hadise olabilir tabii, bilemem. velhasıl, onda kalmadım ama başka bir gün de bana özel sofra hazırladığını söyleyen bu zat'ı ziyaret ettim ama yemeğini yemedim. sonra o da gitti birlikte olmasını istemediğim arkadaşlarıyla cehennemin dibinde eğlendi. haliyle ben de siktiri çektim. ben siktiri çekince siktir oldu gitti bir kaç ay sonra evlendi. evlenmeden önce "benle evlenir miydin?" diye sordu. şimdi 2 tane çocuğu var dengesizin.

  yahu insan bir tıraştan taa nereye kadar gidebiliyor. sonra da bunları afişe edince, "yok ayrımcısın, yok kadın düşmanısın" deniyor.

  bir de bu tiplerin erkeğini tıraş etmek isteyeni var ki onlar en tehlikelileri. ben berberin bile tıraş etmesinden, profesyonel adamın usturayı yüzüme sürmesinden rahatsız olurken, bir de bir kadına hem de tıraş bıçağı teslim edip yüzümü mü deştireceğim?

  hep amerikan filmlerinin bok yemesi bunlar.
 • lavabonun ne zaman boşalacağını merak eden kız
 • bana çok saçma gelen kızdır, üstelik saçma gelmesine de şaşırdığım kızdır. çünkü senelerce babam traş olurken klozet kapağını indirip üstüne oturmuş, o traş olurken bikbik konuşmuş biriyim. traş köpüğünü köpürtmesi, vıjt vıjt jiletle sakalları kesmesi öyle güzeldi ki. bir yeri kesildi mi üstüne tuvalet kağıdı yapıştırırdık. ama şimdi traş makinası var. köpük yok, eğlence yok.
 • üstü çıplaksa (bkz: kaslı erkekleri izlemek)
 • en asil duygunun insanıdır.
 • küçük bir çocukken gördüğüm bir reklam filminde * traş olan delikanlının yanında gülümseyen ve beni o zamanlar büyüsem de sakallarım çıksa ve yanımda sevdiğim bana böyle gülümsese dedirtmiş imge * * *
 • vay anasini, 25 entry olmu$, her bir yagiz turk delikanlisi "o da etek tra$ini bekliyordur hehe ahah" filan yazmayi uygun gormu$.

  evet milletce neden cinsel aclik cektigimiz gercegi bir kez daha yuzume vuruldu. "kizlar vermiyooo" diye aglayan salak turk genci arkada$im, seni tira$ olurken izlemekten ho$lanan kiza "ne bekliyon sen de mi olacan?" $eklinde yakla$irsan verir mi sence lan?

  hiyar misiniz olm siz? aslinda "seksi" olmaktan korkuyosunuz, aciklamasi bu galiba. cunku seksi olmak, arzulanmak filan bilmediginiz, gormediginiz $eyler. fazlaca guc barindiriyor icinde, o gucu elinizde tutmami$siniz hic. halbuki sessiz sakin bir kiz olsun, adeta $i$me bebek gibi takilsin, sizi seksi bulacak kriterleri ve kendi seks anlayi$i olmasin, uc bucuk dakika gidip gelin, bitsin, di mi?

  tira$ olurken sevgilisini izleyen kiz bunu "romantik" degil seksi buluyor olm, konduramadiniz ama soyleyeyim de haberiniz olsun. nesi romantik olacak lan tira$ olmanin? tanim kendi icinde yanli$ zaten, bir adamin kendi kendine yaptigi bir eylem romantik olamaz ki. halbuki tercihen yari ciplak (cunku ustune kopuk bula$masin diye), tira$ bicagini boyle profesyonelce yuzunde gezdiren adam seksidir. nicun, hemen aciklayayim:

  cunku herhangi bir konuda i$inizi iyi yapmaniz kadinlari etkilemeniz icin yeterli. bin yildir tira$ oldugunuz icin de iyi yapiyorsunuz, duru$ saglam, eliniz nereye gidecegini biliyor, kontrol amacli bir sag taraf bir sol tarafa filan bakiyorsunuz ya, i$te ana fikir o: kontrol. ne yaptigini biliyorsan etkileyicisin, oyle.

  ustelik bu i$in yapilmasinda kol kaslari, ince ayrintili yerleri tira$ etmek gibi "enee o ellerle onu yapiyorsa daha neler yapar kü" gibi hayal kurma unsurlari da mevcut.

  kiz kirk yilda bir seksi bulmu$ sizi, korkmayin, panik yaratmayin, izlenmekten rahatsiz olmayin.
  "verme" ihtimali artmakla kalmaz, siz de alabilirsiniz belki. o derece.
111 entry daha