şükela:  tümü | bugün
 • ayakları üşümeyen kadın olmadığı için, geceleri uyumadan önce eşine, sevgilisine yapması gerektiği eylemdir. gerekli bir başlık açtığımı düşünüyorum. diğer türlü o ısınmamış, soğuk ayaklar adamın bacağına dokundukça soğuktan hoplatıyor.

  ısıtırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır.

  öncelikle yapan erkeğin ayakları yakmaması gerekir. bu yüzden uzun süre fönü direkt olarak ayaklara tutmak yerine ayakları devamlı olarak elleriyle hafifçe ovması, fönün o sıcak rüzgarını arada bir el ile bloke etmesini sağlar. bu sayede aşırı ısınmaktan dolayı kızın ayakları yanmaz.

  bir diğer nokta rahat çalışmak için pijamanın baldırlara kadar sıyrılmasıdır. bu sayede fönün rüzgarıyla pijama ayakları kapatıp durmaz, hem çalışan rahat çalışır hem de ayağın sahibi kadın daha huzurlu olur.

  önemli bir başka husus ise ayakların boşlukta durması gerektiğidir. sırt üstü yatan bir kadının topukları yatakla temas ettiğinden dolayı fönün ısısı topuklara nüksetmeyebilir. aynı şekilde yüz üstü yatıldığı zaman bu seferde ayağın üstü yatakla temas halinde olduğu için fönün ısısı ayakların üstüne ulaşmaz. bu yüzden yatağa oturduktan sonra, yatan kızın baldırını sizin dizinize koyması akabinde ayakların sizin dizinizden dışarı doğru sarkmasıyla 3 boyutlu bir ısıtma sağlayabilirsiniz. bir başka avantajı kucağınızda olan ayaklar sayesinde çalışmak daha kolay olacaktır.

  bir diğer nokta ise kızı huylandırmamaktır. bu yüzden ayak tabanına dokunurken acele etmeyin yavaş bir şekilde hareket edin diğer türlü gıdıklanabilir.

  son olarak güvenliğiniz önemlidir. olurda yanlışlıkla gıdıklarsanız suratınıza refleksle tekme yememek için dikkatli olmanız icap ediyor.

  tüm bu kuralları uyguladığınız takdirde mutlu ve huzurlu bir uyku çekebilirsiniz.