şükela:  tümü | bugün
  • yazık yaa üzülüyorum bu kızlara, aslında içten içe de nasıl bu kadar aptal olabiliyorlar diye de konuşuyorum kulislerde. neyse bu yazım da 'iyilik' olarak dursun bir köşede. kimi zaman şu herkesin 'ay çok tatlı' dediği gaylerden oluyorum yani vıcık vıcık ortamlara giriyorum, kızlarla sohbet muhabbet derken sevgililerini anlatmaya başlıyorlar, kimisi diyor ki nerdeyse bir senedir beraberiz elini bile sürmedi, kimisi sevgilisinin gaylere karşı anlamsız bir tavrı olduğundan bahsediyor. sonra aklıma 1 yıl önce tanıştığım çocuk geliyor, bana kız arkadaşının olduğundan bahsetmişti; 'neden' diye sorduğumda çevre zart zurt derken ben ona 'peki ya seks?' dediğimde 'türk kızı zaten bakireliğine fazla önem veriyor, olay evlilik konusuna gelene kadar idare edicem, sonra başkasını bulurum' demişti. bir diğeri ise eşcinsellere karşı garip tavırlar sergileyen erkekler, bu erkekler toplum veya her ne boksa hissettikleri baskıdan ötürü bir savunma mekanizması geliştiriyorlar, zaten bundan ötürü de 'kız arkadaş' ediniyorlar, biseksüeller bu konuda daha mütevaziyken gizli eşcinseller çok daha sinsi ve tehlikelidir çünkü tamamen kendiyle bir savaş halindedir bu yüzden sürekli 'errrkek' olduğunu ima eder, bolca hakaret eder. aslında maksadım bu konuya girmek değildi, konu çok fazla aptal kızın olması, işte bunlar hep açık gay arkadaş sahibi olmamanın dezavantajları diyorum. kızın yanında apaçık erkeklere bakan, feminen davranan bir erkek var fakat kız yok anlamıyor, buna çok şahit oldum malesef. çocuk kızın yanında resmen bana yazıyor geçen ama kız ona 'çok tatlı erkek' baktığı için aklının ucundan dahi geçmiyoor, geçse birkaç level falan atlayacak. peki bu neyden kaynaklanıyor? ülke muhafazakarlık kisvesi altında her türlü siki yiyenlerle dolu, her türlü bok kapalı yapılıyor, insanlar yapsa bile 'ay ben yapmam' diyor, devlet insanlara özgürlük vaadetmiyor, halk hem cahil hem cahil cesaretli. durum böyle olunca bu tip ilişkiler çoğalıyor. bana yazan erkeklerin 100/80'inin evli olmasındaki sebep de tam olarak budur. şunu belirtmekte de fayda var, aktif-pasif-ap farketmiyor, erkek bedeninden haz alan erkek gaydir, her iki cinsle de olabiliyorsa biseksüeldir. yani artık bu tip aptal ilişkileri görmekten gına geldi.
  • daha kendisinin gay olduğunu anlayamayan ve bunu "denemeden bilemezsin kiiiii" diye açıklayan bu kadar gerizekâlı erkeğin olduğu bir ortamda çoğu zaman bir kurbandır. anlayamamış olması kendi salaklığı olmakla birlikte 25 yaşına gelip hâlâ ne bok olduğunun farkına varamamış türk eşcinseli kadar mal mıdır bilemiyorum.

(bkz: eşcinsel olduğu halde karşı cinsle birlikte olmak)
  • bence sevgilisinin biseksüel olduğunu anlayamayan kızdır.