şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ...
 • kendisine hic bir laf dusmeyen sadece karisip kendini tatmin etmeye calisan erkektir.
 • açık saçık giyinmeyene de yapıyorsa karışmak için karışan erkek.
 • öküzğn önde gideni
 • kıskanç erkektir. evlenince de kıskanç es olur bu modeller.
 • a) açık-kapalı meselesiyse kendisine uygun olmayan bi ahlak anlayışına sahip bi sevgilisi vardır. buraya kadar neyse, ama bi de karşıya kendi doğrusunu kabul ettirme çabasındadır. genelde taraflardan birinin diğerini yanına çekmesiyle sonuçlanır. en azından görünüşte.

  b) yine açık-kapalı meselesiyse komplekslidir.

  c) şıklık-oraya o olur mu meselesiyle klasik zevkler renkler meselesi devreye giriyor. açıkçası gene başkasına 'karışma' hakkını bulduğu için masum göremiyorum.

  d) lifestyler. (bkz: bdsm)

  hadi d şıkkını geçelim, onlarınki ayrı bi ekol.
  diğerleri hiçbir şart altında çekilecek dert değil. hele hele bi tarafta partnerinin giyimine dikkat eden, iltifatlara boğan, stilini geliştirebileceği tavsiyelerde bulunan, cinsel içerikli şakalar yapıp ne kadar çekici bulduğunu belirten sevgililer bulunabilirken bu terk edilmeyi gayet hak eder.

  hayır bi de gerizekalılarla çıktıklarını o yüzden haklı olduklarını iddia edip iyice rezil bi pozisyona düşmüyorlar mı, hastasıyım. sen gerizekalı olduğunu iddia ettiğin biriyle çıkacak kadar midesizsen niye kıyafete karışma hakkını kendinde görüyorsun ki? belli ki zevk adına konuşacak kapasiteden yoksunsun.

  ama üzülmesin, her malın bi alıcısı var.

  (bkz: kızının mini etek giymesine izin vermeyen baba/@aphrael)
  (bkz: kız arkadaşına etek giydirtmeyen erkek/@aphrael)
 • (bkz: normal insan) hiç karışmıyorsa git kurtar kendini kızım, o adamdan bi cacık olmaz. tabi abartmayan modeli uygundur.
 • bu erkekle ilgili şöyle iğrenç bir gerçek de vardır. muhtemelen dışarı çıktığında nerde bir yeri açık bir kadın varsa gözleri orda olan afedersiniz öküz gibi bakan bir erkektir. yanında sevgilisi varken de yapabilir bunu. ee kişi kendinden bilir işi.

  ayrıca nerde ne giyeceğini bilemeyeceğini düşündüğün aptal gördüğün kızla neden berabersin? ya da başta kızın nasıl giyindiğini gördüğün halde onunla neden bir ilişkiye başlama zahmetinde bulundun? ve dahası bunu talep eden karışan erkek kendisinin hiçbir alışkanlığına ya da yaşam tarzına müdahelenizi asla kabul etmeyecektir. bu konuda fikir beyan etmenize bile hoşgörü gösteremez. çünkü neticede kendisi erkektir o yüzden haklıdır.

  ama size bir haberim var. böyle yaparsanız. yalnız kalacaksınız. (bkz: go fuck yourself)
 • giyim tavsiyesinde de bulunabilen erkektir, hemen saldırmamak lazım
 • kendisine güvenmeyen erkek hareketi. sevgilisinin peşinden aylarca koşmuş, mesajlar atmış, triplere göğüs germiş erkektir aynı zamanda. artık onu "elde" ettiği için her türlü hakkı, adeta fetih yapmışcasına kendisinde görür. özgüveni olsa anlar kadının kendisi için giyindiğini zaten, galiba şaşırıyor "yok yok benim için değil kesin bu" şeklinde.