9 entry daha
  • kendi kararlarını veremeyecek kadar özgüvensizdir henüz
  • ifrit oluyorum. bir çizgisi, kişiliği olmayan insanlara ifrit oluyorum. seni sen yapan hiçbir şey yokken, esen yele yarenlik edip dururken biz seni nasıl ciddiye alalım, nasıl seni tanıyalım, nasıl seninle hayatlarımızı bir şekilde kesiştirelim? e bugün şusun, yarın osun. böyle insanlarla sevgili olmaktan ziyade arkadaş olmak daha zor. sürekli o kendini kabul ettirmek için kendini kabul edemeden değişmesine yakından şahit olursun. oysa sevgiliysen ayrılınca puf uçar.
  • ayrılınca da saçma salak bi insana dönüşecek olan kızdır.
  • çiftlerin %98'inde denk geldiğimiz hanımefendidir bu kızımız, evet.
  • kişiliği oturmamış fikirleri olmayan cahil bir kızdır
  • vericidir
  • ya çok salaktır, ya da çok aşık...
  • bir insan biri için hayat şeklini değiştiriyorsa ya cahildir ya enayidir ya da kendine olan güveni düşüktür.(çok şiddetli baskı gibi veya aklıma gelmeyen istisna durumlar hariç)
  • dindar bir kızın benle sevgili olduktan sonra bildiğin ateist olması buna iyi bir örnek.
  • karaktersizdir karşısındaki sırf kendisini bırakmasın diye şekilden şekle girmektedir. hayat görüşüne göre şekillenmek çünkü aynı zamanda fikrinin olmaması, aynı zamanda onu cüzdanına göre şekillenmek falan yani bunların hepsi dahil. bir kadın olarak bence böyle bir belirti gördüğünüz anda koşarak uzaklaşın ha ben böyle seviyorum zaten diyorsanız ona da lafım yok tabi.
10 entry daha
hesabın var mı? giriş yap