*

şükela:  tümü | bugün
  • başkalarının sevgilileri hakkında kötü kötü düşünceleri olmayan erkektir. ya da belki de karışmak istiyordur da sevgilisi yoktur ama bu başka bir mevzu tabi.
  • sevgilisi giyinmeyi biliyordur. net
  • (bkz: kavas)
  • bir de bunların `bir gün karışınca, ertesi gün karışmaması gerektiğini öğrenen model`leri vardır
  • normal bir insandir.
    kimsenin kimseye karismaya hakki yoktur. eger hoslanmiyorsan insan gibi hoslanmadigini belirtirsin, yok eger devam ediyorsa ve bu durum sizi iliskinizi sekteye ugratacak kadar rahatsiz ediyorsa o zaman ikinciye konusur ve ben bun sartlarin devam etmesi durumunda seninle devam edemeyecegim dersin. kiz da olcup tartar iliskisi agir basiyorsa iliskisi adina kiyafetlerinden odun verir, yok eger bana da senin tarzin uymuyor ben ben olmuyorum o sekilde derse ayrilirsiniz. sen kendine daha uygun bir kiz ararsin kiz da kendi kafasina daha uygun bi erkek arar, budur yani. ama karismak gibi bir sey soz konusu olmamali.
  • sevdiğini değiştirmeye çalışmayan, olduğu gibi sevebilen erkek. ne sevdiğini bilen erkektir ayrıca.
  • sevgilisinin herhangi bir şey için kendisinden izin alması gerektiğini düşünecek kadar beyinsiz, mağara kaçkını biri değildir. homo sapiens sapiens aşamasına ulaşmayı başarmış erkektir.
  • ilkel dürtüleri olmayan erkektir. koca kadına ne giyeceğini ben mi söyleyeceğim nan? ha şunu da belirteyim, çoğu kadın bunu bir çeşit sahiplenme veya sevgi belirtisi kabul ediyor. yani hoşlarına gidenlerin sayısı oldukça fazla.
    yine genelledim ya ben :)
  • benim ile uzaktan yakından alakası olmayan erkektir.