• valla helal olsun ona. benim borcumu da ödesin, gelsin beni siksin icabında.
  • zengin olmak zorunda değildir. bazen lazım gelir, sevgilinin parası olmaz. sen ödersin. bazen senin paran olmaz o öder. zenginlik bi durum yok.
  • when i was young i thought that money was the most important thing in life; now that i am old i know that it is. yani diyor ki oscar wilde, ben gencken paranin hayattaki en onemli sey oldugunu dusunurdum, simdi yasliyim ve biliyorum ki oyledir.

erkegin parasi var ise, kredi kartini borcunu da oder, mucevher hediye de alir, elbiseler alir. bunun karsiliginda da eksisozlugun fakir romantiklerinin aylarca pesinden kosarak elde edebilecekleri hazlari cok kisa surede alir.
  • evlidir.
  • hayatta her şey olabiliyor, bazen hesaplamadığın şeyler çıkabiliyor karşıma.
    kedim yandığında ciddi bir yanık tedavisi iğnesi kremi özel maması derken öğrenci bütçemde kocamaan bi delik açılmıştı, canıma feda olsun tabi, ama asgariyi bile ödeyemeyecektim. sağ olsun sevgilim yardımcı olmuştu.
    yine aynı şekilde onun eksiği kaldığında ben de tamamladım zamanında.
    zaten bizde sen ödedin ben ödedim de yoktur, o çalışan ben öğrenci olmama rağmen ben de elimden geldiğince öderim bir şeyler, hiç olmadı eve okkalı market alışverişi yaparın güzel güzel yemekler yaparım ellerimle.
    yani hiçbir zaman amaaan o ödesin ohg para yiyeyim insanı olmadım.

hayatınızdaki insanları düzgün seçerseniz, karakteri 8. plana atıp kaşa göze göte başa önem vermezseniz, siz de böyle ilişki sahibi olabilirsiniz.
    ama kendi yanlış seçimleriniz yüzünden tüm kadınları/ilişkileri kendi sikik ilişkilerinizle bir tutmayın lütfen.
  • -canım ya, ne tatlı ^_^
  • o kartı taksit avantajını kullanmak için kendi kullandıysa, olması gerekeni yapmış olan erkektir.
  • sorsak parayla seks yapmadım der.
  • en pahalı seksin bedava seks olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiştir.
  • şu tür başlıklar göre göre benim "sevgili"den anladığım şeyle toplumun "yar"e atfettiği anlamın hayli farklı olduğunu düşünmeye başladım.

resmi nikahı sadece bir prosedür olarak gören ve yarini varlığının aziz bir parçası kabul eden biri olarak tüm samimiyetimle söylüyorum ki, sevgili için ahlaki ve etik sınırlar dahilindeki her şey yapılır. zengin bir adam değilim ama bu konudaki fedakarlıklar listesinde para falan zurnanın son deliği olur ancak.

siz en iyisi sadece gönül eğlendirdiğiniz insanlar için bu gibi tabirler kullanmayı bırakın ki kavram karmaşası çıkmasın ve bu gibi anlamsız tartışmalar dönmesin.
hesabın var mı? giriş yap