şükela:  tümü | bugün
  • hakkında denilmeyen kalmayan erkeklerdir. zaten bir erkek neden sevgilisinin giyimine karışır ki? kadın mini etek giyince ne oluyor? bütün endişe sevgilimin bacaklarına bakacaklar endişesi mi? bu endişeyi taşıyanlar başkalarına bakıyorsa demek ki ondan endişeli.

hayır sen sevgilinin yanındayken bile bakma cesareti gösteren adam, sevgilin çarşaf giyse dahi bakar. ayrıca bu konu o adamın pislik düşüncesidir.
  • türkiye dışında bir ülkede sevgilisiyle yaşıyor olma ihtimali yüksek erkektir.
    bilir ki türkiye hariç çoğu ülkede insanlar diğerlerini kıyafetlerine göre yargılamazlar ya da gözle taciz etmezler.
    erkeğinde hem kafası hemde gönlü rahat olur. mis gibi
  • ben karışmıyorum. ne altına giydiğine ne üstüne giydiğine. yorum yaparım ama onu giyeceksin, bunu giymeyeceksin demem.

ne bu ya? yetti artık artık sizin eski moda kafalarınız.
  • oturup kalkmasini bildikten sonra onu giymese de olur..
  • gayet normal olan şeyi yapan ve takdir edilmesine gerek olmayan erkektir.

bıktırdı artık sizin bu iğrenç zihniyetiniz be.
  • epilasyon reklamındaki erkektir. hatta giysin diye mini etek alır.
  • akıllı adamdır.
    sevgiliye bildiğin sınavdır.

giyim kuşam konusunda partnerinin sınırlarını anlamak/bilmek/buna uygun yaşamak bir kadın için önemliyse gereğince olup biter.

hali hazırda adam için mühim bir durum değilse herşey olağan akışındadır.

düşün bak şimdi;

- necla bu nasıl etek kızım?
    - mithat evlendik karınım artık, senelerce karıştın seni kırmadım, daha ne, şimdi giymicem ne zaman giycem peki ben??
    - &/$#??%÷...kızım....sen çok yanlış gelmişsin..eyvahlar olsuuuuğğn...

düşman götüne..
  • gavat lafından alınıyor bazı gavatlar.
    laik liberal modern çağdaş birisidir.
  • bugün de liberal, laik, modern, çağdaş olamadık elhamdülillah.

bir de şeyciler var ''diğer erkeklerin sevdiğim kadına salya akıtarak bakması bana gurur verir''ciler. bunlar gavatlığın master degree'si. her şey usul çerçevesinde yapılmalı, giyilen kıyafet de, kıyafete yapılan müdahale de. aşırılıktan korunmak gerek.
  • karışmam, ama istekte bulunurum, keşke giysen bugün derim mesela ;)

şu sıralar sevgilim yok, genel fikrimi söyledim.