şükela:  tümü | bugün
  • erkeğin fanatik olması durumunda ciddi bir ilişkide aranan unsurdur.sevimlilik yapacağım diye ezeli rakibinizi öven kızlar da vardır.yapmayın çok antipatik oluyorsunuz.
  • sporla ilgili fakat takım bazında taraf tutmayı pek anlamayan, spor kazansın mantığında yaşayan biriyse ilişkide kolaylık sağlayacağı açıktır. beraber tezahürat yapmak, zafer sevincini, yenilgi psikolojisini paylaşmak, kutlama yapmak, maç günü aynı renklerde giyinmek vs gibi sporun yakınlaştırıcı ve birleştirici etkisini yaşamakta beis görmeyen kişidir.
  • mantikli kizdir, futbol da onun icin cok onemli degildir. buyuk ihtimalle takim bile tutmaz normalde. sirf sevgilileri kendini onemli hissetsin diye yapar bunu.her sey asktan yabi.
  • ah birde bu kız türlerinin "ohaa goool,yaaa nasıl kaçar o top,yuh bee direeek,son 3dk,kalbim durcaaaağğk,izlemiyorum böyle maçı yeaaa" diye 'ben maç izliyorum bakın' gibi gönderileri vardır.. (bkz: ne kadar fanatik, o kadar sempatik)
  • sevgilinin takımlarını tutması gereken kadındır, taraftarı olduğu takımı tutması sevgilisini mutlu etmeyecektir.
  • kimin arabasına binerse onun türküsünü söyler deyimi tam da bu kızımız için söylenmiştir. azıcık sağlam karakterli olun be. sevgilileriniz için o kalıptan bu kalıba girmeyin inanın çok itici oluyor. eee bugün fenerli oldun iki ay sonra da başkasını bulacan galatasaraylı mı olacan ?
  • bence gerkesiz
  • yanlış yapan kızdır.
    kendi olsun biraz. ne demek sevgilimin tuttuğu takımı tutuyorum, vasıfsızlık.
    ofsayt nedir de bilmez bu.
    kimse için galatasaray'ımdan vazgeçmem.
    bu tirplere giren adamdan da hayır gelmez zaten.

-ama ben erkeğim, benim tuttuğum takımı tutacaksın.
    +neyse kendimi bozmak istemem, senin için kötü laflar hazırladım, bil.

herkes olduğu gibi kalsın. böylesi daha güzel.*
  • yerim onu. aksi çok itici zaten.
  • (bkz: türk kızı)