şükela:  tümü | bugün
  • geber.
    ya bu adam ne gebeş adamdır yaa, kızla iki saat mağaza mı gezilir? çitlembikliğin lüzumu yok arkadaşlar, lütfen erkekleri düşünelim.
    piçin en önden orta sıralara geçeni. gizlenemezsin, seni sikeceğiz.
  • evlendikten sonra iki dakika bile durmaya tahammül edemeyecek adamdır.
  • muhtemelen fikir verme bahanesiyle kendi zevkini empoze ediyordur.
  • alışveriş yapmayı en az kız kişisi kadar seven adamdır. zamanı boldur. parası boldur.
  • istediğini aldıktan sonra mağazayı bırak yanında bile 2 saat geçiremeyecek adamdır.
  • sevgilisini seviyordur. sevdiğiniz biri için hayatınızdan iki saat ayırmak zor değildir, yük değildir, işkence hiç değildir.
  • manyağın tekidir. git otur bir yerlerde kahve iç, alkol tüket. bunların bir de kız alışveriş yaparken yanında koruma gibi durup etrafa " evet sevgilisi benim, tebrikleri alayım" şeklinde bakanları vardır ki uzak durulması gerekir.
  • benim bu. he çok mutlu olup bayılarak mı yapıyorum tabi hayır, ama hatun senin fikrini almak istemiş, kendi ihtiyacının özünde senin zevkine hitap etme güdüsüyle yanında olmanı istemiş bu mu zor. evet fikir verme bahanesiyle kendi zevkimi empoze ediyorum ve "evet sevgilisi benim, tebrikleri alayım" şeklinde etrafa bakınıyorum, evet uzak durmayanın içinde gezdiririm...
  • (bkz: mazoşist)
  • halk arasında dingil olarak bilinen kişilerdir. bunun üst versiyonu olarak zara'ya bile giren modellerine ise dingil pimi diyoruz.