• takoz. ondan sonra geliyor bunların bazıları buraya ve kız arkadaşlarına sitem dolu arabesk cümleler yazıyor terk edildiklerinde. ya ne olacaktı sayın takoz? seni tekmeleyip ayrılmayacaktı da ne olacaktı? şimdi git item kas hadi rahat rahat.

pomçikkom yanımdayken ben dünyayla iletişimimi kesiyorum bu lavuk pc oyunu oynuyor. kafa gitmiş, balata yanmış.
  • "yemeyenin malını yerler yeğeeen, ruhumda hicranını söyletirler yeğeeen, bal dudakları emiklerler yeğeeeen" diye seslenmek istediğim erkektir.
  • (bkz: pes)
  • dişisi de mevcuttur. çok garip şeyler değil bunlar.
  • "gel benimle ilgilen" dedikten sonra ona zorla magazin programı izletmiyorsan, haftasonu futbol izlemesine laf etmiyorsan, 5 saat ilgiden sonra yarım saat oyun oynamasına yada başka bir şey ile ilgilenmesine surat yapmıyorsan, 24 saatin 24 saatini sana ayırsın istemiyorsan, yan yana uyurken "kulağım terledi arkamı dönebilir miyim?" sorusuna yada bunun gibi ota boka "sen beni sevmiyorsun" diye karşılık vermiyorsan, onunla ortak ilgi alanları bulmaya çalışıyorsan, haklısın. gerçekten takozmuş.

aksi halde ayrıldığına iyi etmişsin. kurtulmuş adam. bırakın devlet yönetsin, komutan olsun, ejderha kessin. kafası daha rahattır, net.

edit: magazin değil, "kısmetse olur" denen şeyi izletme potansiyeli olan kişi serzenişi. ayrıca pomçikko ne?

edit2: bir troll yüzünden ağır kavram kargaşası yaşıyorum. beynim döndü. zortlak erkekmiş galiba rıza baba.
  • zamaninda (bkz: commandos) oynayarak yapmis oldugum. eskiler bilir, (bkz: bahceye cikmak) olayi vardir. kiz gel bahceye cikalim dedi, ben de afrika etabindayim. onemli kita bitirmem lazim modundayim, oynadigim da ctrl+i 1982 sifresiyle olumsuzluk modu. haha, aklima geldi ergenlik zamanlari iste, artistlik yapacagiz hesabi her dedigine evet demeyeyim. bu dedigim 10-15 arasi olmali, ama dogru degildir. kizlar ilgi ister, malesef asiri ilgi hemde
  • ne ile oynadığı önemli tabi.
  • hayatındaki tek mantıksız şey o oyundur, bırakın bir bunu yapsın. hem o gün bonusları da olabilir.

bahaneyi geçelim, sizden bıkmışlığının dışavurumudur.
  • cok da sevmiyordur
  • çok var dikkat edin oynarken bakmışsınız sizin hatunla oynuyorlar gözünüzü dört açın
hesabın var mı? giriş yap