şükela:  tümü | bugün
  • genellikle gece 12-1 arası vuku bulan mesaj bu. cem yılmaz'ı izleyen bilir. örnek vermek gerekirse eğer "seni özledim, uyudun mu, sensiz yatmak haram bana" gibi.

sabah atılan günaydın mesajı daha samimi kanımca.
  • ayrılırken atılan son mesaj değilse sorun yoktur.
  • sevgiliden alınan ilk mesaj ile araların pek bir fark yoktur.

ikisi de aynı mesafeden atılır.
  • ' - aç şu amına koydumun telefonunu artık '

evet , açmamıştı.

sanki şeker yutuyormuş gibi uyku ilaci yutup kendini alkol komasına sokacak kadar içen birisi nasıl açsın zaten telefonu. nasıl bir şans ki o kadar ilaç seni uyutmadı , içmeye devam edebildin.. anlamıyorum abi, harbiden bak.

4 yıl oldu lan. sevseydin yapmazdin böyle bir şey zaten .
  • ağzın leş gibi kokuyodu hep ses etmedim.
  • hoşgeldin 2013!

ay yok o başkaydı.
  • biliyor musun özlemek sözcüğü çıkmış sözlüklerden gelmiş usulca ceketimin iç cebine saklanmış sonra da oradan ince ince ilerlemiş taa kalbime değin.biraz burkuk bir tat bırakmış sonra ağzımda ardından oradan fırlayıp yazdıklarımın arasına karışmış.yazarken bazen kalem elinden bağımsızca hareket eder de ufacık bir iz bırakır ya bir harfin ucunda oraya takılmış duruyor işte.senin gelmeni bekliyormuş gitmek için .biraz seni biraz da hiç gelmeyecekleri bekler olmuş.azıcık babam olmuş. ben başka şeyler düşünürken bütün harflere bulaşmış da harfler kendilerini sayfalardan aşağı bırakıp ölmek istemişler.senden bahsetmişim sonra bir ara çaktırmadan özlem bir kıpırdanır gibi olmuş da tekrardan biraz rahat etmişler