şükela:  tümü | bugün
  • soğuk sonbahar gecelerinde yapılacak son derece romantik eylem. kim bilir belki dans bile edebilirsiniz bu muhteşem kombinin yaşatacağı atmosfer sebebiyle :)

yarın tatil olduğu için bu gece pomçiğime yapacağım bunu. bakalım neler olacak.

edit: hanımlar lütfen imrendiğinizi yansıtan şeyler yazmayın. bu kültürsüz kıskanç piç erkeklerden oldukça fazla hakaretvarimsi mesajlar alıyorum.
  • mükemmel öneri. tamamlayıcı olarak kırmızı şarap , kaşar peynir ve fıstık eklenirse mükemmel ötesi olacaktır.
  • bazı kadınlara, "bazı kadınlar ne şanslı a.q" şeklinde düşündürüp bahtına küfür ettirmek için açılmış olduğunu düşündüren başlık.
  • ülkenin yüzde 0 virgül bilmem kaçı acaba böyle kültürlü şeylerle meşguldür diye düşündüğüm olay... onun yerine soğuk sonbahar gecelerinde kocasından şiddete uğrayanlar kadınlar daha bi' çoğunlukta maalesef.
  • abi siz shakespeare i nasıl bir şey zannediyorsunuz ya
  • birçok ex'e yaptığım ve sıfır randıman aldığım romantizm operasyonu.

yurdum kızının yüzde 94.7'si ne yazık ki lüküs hayat peşinde koşmak dışında birşey düşünmüyor.
  • insanı edebiyattan da barok müzikten de soğutabilecek eylem.
  • türkiyede olmayan eylemdir
  • bu atmosferi oluşturmaya değecek shakespeare'i siktir et düz bir edebi metinde anlatılmak isteneni anlatayabilecek zekaya sahip kadının türkiyede olma ihtimali ve benim onunla tanışma ihtimalim aklıma geldi ve bir sigara yaktım