şükela:  tümü | bugün
 • biçok erkeğin aklına gelmeyen şey. bunu düşünebileni bulunca bırakmamak gerekir.
  (bkz: elmyra)
 • romantik insanlar için yağmurda yürümek nasıl kendim merkezli bir duygu sağanağı olu$turuyor ise,bu da öyle bi$ey i$te.sordum saarıı çiçeğee,annen baban var mıdııııııır?
 • falcı teyzeler olmasa zor rastlanacak vukuat.
  -şu güzel gözlü kıza bi gül al be şugar cocuk
  çiçekçiye gitmeden önce gazete bayiine uğranması gereken durum bi de
 • şimdilerde 'gerçek 'anlamını yitirmiş, "bi çiçek alırsın, tamam işte"lerin arasında kaybolup gitmiş, dahası/pahası sevgiyle eşdeğer tutulan, kimine göre kurtuluş, birilerine göre sevgiyi sunuş biçimi.
 • ilişkilerin olmassa olmazıdır.nice genc delikanlı ilk buluşmalarında ellerinde dandik amyanta sarılı bir kırmızı gül ile taksim meydanında karizmayı çizdirmişlerdir.sonra da gün boyu soluk gül kızın elinde dolanır durulur.ilişki olgunlaşınca unutulur,sevgili iş değiştirir ya da yaş günü olur o saat konuyla alakasız bir maydanoz kardeş çiçek yollar yanarlı dönerli,delikanlı kardeşimiz bu durumu atlarsa bu da ilişkinin son bölümün kapağı falan olur.sıyırırsanız zaten evlenir gidersiniz aradada ışıkta duran roman amcanın yarı soluk çiçekleriyle idare edilir.
 • arada sirada içten gelerek yapildiginda karsi taraf için çok sey ifade edebilecek eylem.

  kimileri kazmadir hiç almaz aklina bile gelmez.
  kimileri almaz ama her lafi hektarlarca çiçek bahcesine bedeldir.
  ama gönül ister arada sirada sevgili çiçekle çikip gelsin.
  (bkz: kadinlarin aslinda demek istedikleri)
 • sevgiliyi mutlu etmenin en ama en güzel yoludur çünkü hiçbir hediyenin yerini tutmaz çiçek.baska bir seydir sanki sadece hediye de degil insanin ruhuna hitap eder.sadece çok ama çok özel erkekler bilir çiçek vermenin sevgilideki etkisini.ama çok ilginçtir ki zaten genelde hediye almak adina gezinmeyi ,hediye seçmeyi ve verirken dogru sekilde davranmasini yeterince zor bulan erkeklerin en son aklina gelen ve bazen hiç gelmeyen hediye çiçektir.ve kanimca sevgilisine çiçek veren erkekler gerçekten seven erkeklerdir.gözlemlerime dayanaraktan diyebilirim ki hiç sevmemesine ragmen en pahali mücevheri,kürkü alan erkekler gerçekten sevmedikçe çiçek hediye edemezler.
 • semimiyetin bol oldugu iliskilerde fiyatin da beraberinde söylendigi eylem.
  -ay sevgilim çok tesekkür ederim ya, ne kadar güzel bunnar bööle!
  -hem de belese. çingeneden 2 milyona aldim!
 • uzun ve zahmetli bir iştir.
  öncelikle sevgilinin çiçeğin kendisine alınacağını bilmemesi gerekir. bu durumda yaratılacak şaşırtma duygusu erkeğin bu konuda haz duyabileceği tek eylemdir çünkü. bunun dışında çiçeğe ödenecek para, eşe dosta gözükmeden çiçeği sevgiliye ulaştırabilme çabası, yolda yürürken eldeki çiçeği çeşitli şekillerde kamufle etmeye çalışma çabaları hayli efor isteyen atraksiyonlardır ve kazasız belasız uygulanabilmesi zanaat ister.

  aşama aşama yazalım da tam olsun:

  1. çiçekçiye git. dükkanda başka müşteri varsa kısık sesle çiçekçiye istediğin çiçeği izah et.
  2. dükkandan çık, kapıdan uzakta bekle. arada sırada saatine bak ki yoldan geçenler çiçekçiyle senin aranda bir bağlantı kurmasınlar.
  3. sigara kullanmıyorsan cep telefonunu kurcala. hatta birini arıyormuş gibi yap. (sigara içmiyorsan artı telefonun da yoksa hele hele saat de kullanmıyorsan sen salaksın daha ne diyeyim ben sana)
  4. çaktırmadan göz işaretiyle çiçekçiyle temas kur. çiçeğin hazır olduğunda önemli bir aşama seni bekliyor. yaklaşık on saniye içinde ücreti ödeyip dükkanı terk etmelisin. başaramazsan quickload yap tekrar dene.
  5. elinde çiçekle dışarıda geçireceğin vakit çok önemli. hava kararmış olmalı, akşam altı-yedi arası en uygunu. milletin mesai dönüşü saati olduğu için pek seni takan olmaz merak etme. eğer bu işlemi gündüz yapıyorsan reset yapıyoruz canımın içi. en başa marş marş...
  6. çiçeğin üstüne sarılan gösterişli jelatin en büyük handikapın. sokak lambalarından uzak dur. insanlarla yakın temas haline geçmek üzereyken sana önerebileceğim en güzel yol, çiçeği baş aşağı tutup kahveci çırağı edasıyla elinde sallamaktır.
  7. sevgilinin kapısına geldiğinde son mücadele seni bekliyor. kapının sağındaki veya solundaki duvara elini daya. dayadığın elinde çiçek kapıyı açan kişi tarafından görülmemeli. bu pozisyon esnasında diğer elinle ayakkabılarını çıkarıyormuş gibi yaparsan diğer elin dikkat çekmez.
  8. sevgilin kapıyı açtığında ebleh ebleh gülümse. bir anda langadanak ses efektinin yardımıyla çiçeği sevgiline ver.
  9. gözlerindeki mutluluğu gör. sen de mutlu ol.
  10. hayat devam etsin....