şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sevdiğiniz insana sarılıp uyumak kendizi güvende ve huzurlu hissetmenize neden olan çooook şeker bir okasyondur.* genelde ebeveynlerin haftasonu için evden uzaklaşmaları sonucu sevinç naraları ile ailesi giden tarafında evinde buluşulur ve gece sevgilinin kolları arasında uykuya dalarak noktalanır.
 • cumlenin eyleme dokulmus hali acayip haz verir, sarap, bira, cikolata vs solda sifir
 • 2.5 yıllık ilişkim boyunca, sevgilimin aynı şehirde aiesiyle birlikte yaşaması ve yalan ile dışarda gece geçirmek istememesi yüzünden sadece 2 gece yapabildiğimiz, artık gündüzleri filan fırsat olursa yapmayı denediğimiz çok sıcak ve keyifli etkinlik.
  bir sonraki sevgilimi bu etkinliği kolay gerçekleştirebilmek için ailesinden ayrı yaşayan bir kız seçeceğim...
 • seviştikten sonra yapılıyorsa bir orgazm daha yaşamanıza neden olur* ki digerinden daha kıymetlidir.
 • hatırlanınca ve artık yapılamayınca ağlatan eylem... tek bir saniyesine ömür verilebilecek hadise...
 • genelde sevgilinin horlamasıyla veya uykudaki ani titremeleriyle son bulan eylem. ama yine de bütün bunlar yıldırmaz sizi o horlama bile ayrı bir haz verir ve de daha da sıkı sarılarak sevgiliye uykuya devam edilir

  edit:sevgiliye sarılarak uyunulmaz. sarılarak başlayan uyku hali yatağın ayrı köşelerine gitmek suretiyle son bulur.uyku tek kişilik bir eylemdir manev desteğe gerek yoktur.

  (bkz: ben şizofreniz)
 • sevgilinizin size sırtını döndüğünde, uzun saclarinin ağzınıza burnunuza girmesi ya da kaşındırması sonucu uykunuzun bolunmesine neden olabilecek faaliyet. bu sevgilinin yatarken ayaklarının soğuk olmaması ayrıca onem taşımaktadır. tabi yatmadan once iki taraf da mutlaka agiz temizligi yapmali ve hos kokular sürünmelidir. en favori pozisyon, erkeğin sırtüstü yatarken, kolunu sevgilisin boynunun altından geçirmesi, hatunun da yan dönerek başını erkeğin omzuna ya da tam kalbin üstüne koymasıdır ki, bu pozisyon tam 4 orgazma bedeldir. bu esnada hatunun ustteki bacağını erkeğin vücuduna dolaması ve erkeğin diğer eliyle hatunun başını ve saçlarını okşaması olaya ayrı bir güzellik katar. ancak, birden çok partneri idare eden kişiler, bu faaliyet esnasında, uyku sersemliği ile yanlış isim telaffuz etmemeye azami derecede özen göstermelidir. son olarak, yatağın yanında bir bardak su bulundurulması gece yarısı uyanmaları için çok iyi bir tedbir olup; uyku arasında hafif uyanarak partnerlerinin üzerinin açık olup olmadığını kontrol eden, açıksa örten kişiler çok değerlidir ve asla kaybedilmemelidir.