• sevgilinin boyutlarina bagli olarak gereksiz kilo yapabilen durumdur.
  • (bkz: vay anasini)
  • fakat bu fantazinin akabinde baya bir enerji harcanacagindan kilo yapmayan bir durum da olabilir tabi..tabi..

edit: annenin sozluk okumasi

baska da bisey demiyorum
  • sevgiliyi karınca basmasını olası hale getirecek aktivite.

"kritik bölgeler" kişiye, alınan zevke, pozisyona göre değiştiğinden unutursun bir "kritik bölgeyi" uğraş dur.

- hayatım göğüslerimin altları karıncalanıyor yaaa neden ki
    - dur bakayım ? hassiktir karınca len bunlar ?!
    - aayaayayayay

ha benim 8 saat aynı pozisyonda yatabilen bir sevgilim var diyorsan eğer ... ölmüştür o, göm derim.

(bkz: tobe yarabbi)
  • tüm kritik bölgelere aynı anda uygulamak yerine lokal olarak uygulamanın daha iyi sonuçlar vereceği aktivite.
    tüm vücuda uygulandığında oyalanma durumuna, doyma durumuna göre diğer bölgelere peşinen sürdüğünüz malzeme sorun yaratacak ve esas aksiyonun * konsantrasyon ve anlamını bozacaktır.
    lokal uygulamada tokluk, oyalanma durumlarında uygulama kesilebilir, konsantrasyon bozulmadan işin özüne dönülebilir.
    gene de dikkat edilmelidir, şeker komasına girilmemelidir. *
  • ayak ucundan baslayarak yapilasi, cesitli mahrem bolumler haric belli checkpointler bulunup oralara ekmek konulasi (bkz: turkler ekmeksiz yapamaz) belki biraz cambazlik gibi olacak ama partnerin alninada dusmeyecek sekilde bir bardak su koyulasi aktivite.zira sokella susatir.ondan sonra da hamd olsun bugun ki gunumuze diyip sofradan kalkmak gerekir.
  • şokella maalesef akışkanlığı gayet düşük bir nimettir. ısıtıldığında da bir boka benzemez. dolayısyla halihazırda ecnebi menşeili bir fantazi olan şokella sürmeyi bırakıp ya pekmeze ya da nutellaya dönmek gerekir.
  • uygulama alanı olarak seçilen bölgenin anüs olması durumunda son derece tatsız hadiselere neden olabilecek, acil bir durumda apar topar kaçılması gerektiğinde rezilliğin yer yer paçalardan akmasına sebep olabilecek, herhangi bir aksilik olamasa bile insanın ağzına üreme / boşaltım organı kılı girmesi ve akabinde kusma reaksiyonu ile sonuclanabilecek yapış yapış bir fantazi.
  • dokuzbucuk hafta seyreden kisinin gaza gelip yaraticiliginin sinirlarini zorlamasi sonucu vardigi son nokta. evde bu vardi bunu sürdük seklinde bir mazereti de olabilir elbette. evde sarmisakli yogurt da olabilirdi buna da sükür demek lazim.
hesabın var mı? giriş yap