• bazı şeyler vardır ki söyleyemezsiniz. bilirsiniz ki değişmeyecek hiçbirşey. belki de daha da kötü olacak. mesela,
    - mutsuzum sevdiceğim, yanındayken bile seni özlüyorum mesela
    - bazen kucak dolusu sarılmanı istiyorum. bir kere bile sarılmadığını hatırlıyorum sonra, içim acıyor, üzülüyorum mesela
    - bazen sadece çok iyi olmasa da anlaşan iki arkadaş gibi hissediyorum, sevgili gibi değil mesela
    - konuşabilmek istiyorum seninle, dertleşebilmek, gülebilmek. günün nasıl geçti dediğimde "iyi" ya da "aynı" harici birşeyler anlatılması mesela
    - öpüşebilmek istiyorum ağız dolusu, sevişme öncesi olmadan, sadece öpüşmek için öpüşmek dakikalarca mesela
    çok şey var aslında söylenemeyen sevgiliye. söylesem bile değişmeyecek gerçekleri olan. söylesem, geriye sadece demir bir yumruk bırakacak olan içimde
  • içerde birikir birikir. ya patlayarak çıkar, ya öylece kalıp dağ gibi olur. ama, arada söylenemeyenler varsa zaman içinde "eski sevgiliye söylenemeyenler" halini alır.
  • (bkz: bi siktir git)
  • üzgünüm, gerçekten çok üzgünüm o gece için...
  • beni sevmediğini biliyorum, yine de bekliyorum.
  • ayrılmak için uygun zemini ve doğru zamanı kolluyorum..
  • şemsi paşa pasajında sesi büzüşesiceler.
  • "hamileyim"

planlı programlı değilse dene bakalım..
  • kokuyorsun denemez.
  • seni seviyorum , çok seviyorum amma velakin : o kadının (kendisine kaynana da denebilir ) bir taraflarından çıktığın aklıma geldikçe içim mi bulanıyor ne ?!
hesabın var mı? giriş yap