• - inanmıyorum ayrılmak istediğine!!
    oysa ben prag' taki ofis için başvurmuştum. hem iyi de para veriyorlar diyordum. ben gündüz işe giderim sen de bilgisayar falan oynarsın diyordum. bir maaş yetecekti ikimize, hem de dünyanın en güzel sehirlerinden birinde.. şimdi mi söylüyorsun bunu? bütün planlarım mahvoldu!
    - eee öhhhööö mmmhh ben eee ben senin tepkini merak ettim. duydum da praga yerleseceğini, bir an beni bırakıp gideceksin sanıp şeyettim. ohh öyle diilmiş çok şükür. ben seninle fizana bile gelirim yavv.
  • yalvarirsaniz belki ise yarar.
    kimileri fiziksel temasa dayanamaz. belki biraz dekolte ile, veya dokunuslarla ikna edersiniz onu kalmaya.
    kimisini rahat birakip aramamak iyi gelir iliskiye. neler kaybettigini dusundukce yatisir sinirleri.

ama geri donup baktiginizda, ve iliskiniz bittiginde, ki bitecek, bundan eminim, sizden ayrilmayi teklif edecek kadar sizden uzaklasmis olan kisi size kosarak donse de, onu asla affetmeyeceksiniz.
    icinizdeki prens ya da prenses, kucukken kafasini gokyuzune kaldirip hayaller kuran, en saf yaniniz hayal kirikligina ugramis olacak. en cok guvendigi kisi pes etmis olacak cunku, ondan uzaklasip gitmek istemis olacak. o zaman el sallayacak icinizde hayaller kuran saf cocuk ona. o yalvarmayi bilmiyordu, masallarda yoktu bu. ve siz kalmasi icin sevdiginize yalvardikca, o cocugun ellerine vurdunuz. sevdiginiz gitmek isteyip de siz vucudunuzu peskes cektikce rusvet diye, yuzune vurdunuz. rahat birakiyor gorunup beklerken aglayarak, gozlerine vurdunuz. oyle cok agladiniz, oyle cok aglattiniz ki onu. yiprattiniz.
    size sonunda el sallayacak o cocuk, ve onun gitmesi hicbir sevgilinin gitmesine benzemiyor, emin olun. hic aci hissetmiyorsunuz o giderken. hic ama hic. artik hissetmiyorsunuz. hic.

(bkz: where do you think you're going)
  • - ben ayrilmak istiyorum vakkas.
    - ayrilmak dedin de, molekullerine ayiririm seni, akilli ol..
    - ama hep boyle yapiyosun, hep tehdit hep korkutma.
    - sıs. ya benimsin ya kara topragin.

(bkz: belalim)
  • ayakkabısını çalıp "ayakkabın bende. gidemezsin" demek.

(bkz: chandler bing)
  • sevgilinin ayrılacağı varsa asla işe yaramayacak olan gereksiz davranışlar topluluğu..
  • - biraz da sen üste geç istersen?
    -- hoyvonson borkont...
  • sonuç odaklı konuşursak beyhude yöntemler bütünüdür diyebiliriz. gitmek istiyorsa zaten er ya da geç gidecektir.
  • bir hatanızdan dolayı ayrılmak istiyosa, önce bilindik özür dileme, yıkama yağlama olaylarını gerçekleştirin, çok sevdiğinizi söyleyin. hala uzatıyosa onun hatalarını yüzüne vurun, olayları bu noktaya sen getirdin diyin, duygulara çalışın. hala daha da ayrılcam diyosa da peki o zaman, madem öyle istiyosun diyip ayrılın. bikaç gün içinde mutluluklar. (bkz: kaçan kovalanır)
  • esasında ayrılığı erteleme yöntemleridir ve zaman kaybetmek için birebirdir.
  • kendini jiletlemek.` :evet bunu yapanı gördüm. `*
hesabın var mı? giriş yap