şükela:  tümü | bugün
  • - ya sevgilim vallaha billaha yapmıcam..
    - sus sus.. senin amına beton dökerim cinsellikten mahrum ederim..
    - oha..
    - delirttin beni.. bi kere versen böyle olmıcak..
  • $ap kullanılarak bertaraf edilebilecek hamle.. lakin $apa alı$tıktan sonra bırakmak da pek kolay olmasa gerek.. zira bu yöntemi uygulayan bunu da ya$ar (bkz: bir gunu cocuk safliginda ya$amak)
  • maşuğun bir küskün bakışı cezadır.ana katalizörü cinsellik olan ilişkilerde geçerli olan yöntemdir.
  • kimi zaman ders calismayan sevgiliye uygulanir ki calissin
  • çok fena burhanlara iter adamı bu durum. azı ceza çoğu cefadır. durumun süresine göre değişir erkeğin psikolojisi.
    yatağa uzanılır, ilk defa birlikte olunacaktır, erkek doruktadır fakat kızımızdan çıt yoktur...
    -(kız) ya...ben diyorumki...hmmm...??? (kız bu durumda ceza*2'de.)
    -(oğul) ya sonra dersin, şimdi boşver hayatım baksana... (oğul bu durumda motivasyon/2'de)
    -(kız) ya bak zorlamasak, bence daha vakit var, beklemeli (mi) desem... (manita ceza*4)
    -(oğul) üffff, bunu düşünmek zorundamıyız ya, böylesine bir polemiğin şimdi sırasımı?! (motion/8)
    -(kızşeytankız) bak güzellikle söylüyorum sevgilim!! i-s-t-e-m-i-y-o-r-u-m! zorlama beni! (ceza*8000)
    -(oğlanyerde) yapacağım varsa bile kaçtı, teşekkürler! ben içeri gidiyorum! ( zarar-ziyan-sinir-hüsran-motivasyon katsayısının yüzde oranı ve hatta milyar oranı 1.000.000.000.000.000.000.00.0.0.0........)
    -(kızşeytankırbaçlıkadın) ne b.k yersen ye be, zittir gitte ben isteyince nasılda gelcen ama.nihohahaha
    (bu işten alınan zevk payı hesaplanamıyor.)

bu hezimeti yaşayan bilir, yazdıklarımdan ben bile korkaraktan "aman ha!!!" derim.
  • (bkz: cin iskencesi)
  • nisa suresi 34. ayette açıkça ifade edilmiş, kadınlara uygulanan bir islami cezalandırma yöntemidir. (bkz: #805047)
    kadınlara uygulanan diğer ceza yöntemleri için de aynı kaynağa başvurulabilir.