şükela:  tümü | bugün
  • ya da uzaktan aşık olunan insan da olabilir bu. şampiyonlar ligi müziği geyiğini geçersek, bazen en sevilen şarkı en acı verenine de dönüşebilir. yaşananların nasıl devam ettiği veya nasıl sona erdiğine göre değişir.

eskiden en sevdiğim parçalardan iken şimdi bir sızı veren, duyunca dinlemeye dayanamadığım mükemmel bir parça (sanırım bu parça için onunla beraber hayatımdan çıktı diyebilirim, yazık); https://www.youtube.com/watch?v=zqf8019fkeo

şu da sakin ve fırtınasız biten bir ilişkiden (çok şükür, bu parçadan nefret etmeme yol açan birine karşı nefretten de öte duygular besleyebilirdim anca); https://www.youtube.com/watch?v=xdglprwhoqe

hayatı soundtrackler'le süslemek aslında güzel şey, ayrılıklar da olmasa.
  • müslüm gürses - nilüfer

"zamanın eli değdi bize
    çoktan değişti her şey
    aynı değiliz ikimiz de
    zaaflarına bir gece
    hatalarına bir nilüfer
    sevgisizliğine bir kalp verdim

artık geri ver
    geri veremezsin aldıklarını
    artık geri ver
    geri verilmez hiçbir yanılgı

yokluğuma emanet et
    sende benden kalanları
    her şeyi al
    bana beni geri ver
    bir şansım olsun
    başka yer, başka zaman
    sensiz ömrüm olsun"

nilüfer çalardı benim kafamda. yanılgılar, hatalar, geride bırakılanlar, geride bırakanlar, zamanın çaldıkları, zamanın çalamadıkları, değişimler, verilen şanslar, verilmeye fırsat bulunmayan şanslar..

sonra gidince en beklenen, eksiliyoruz. eksiklerimizi tamamlamak için yine en beklediğimizden yardım istiyoruz, bana beni ver. geri. sonra git.

nilüfer'de kendini bulanlara...
  • oğlum bende şarkı markı çalmıyor(du) lan hiç. ben mi acayibim yoksa diğerleri mi bilemedim.
  • "bittim gözün aydın.
    bittim helal olsun."

afhbafbaf. bence komik.
  • başlığı görür görmez kafamda bi şarkının sadece intro kısmı çalmaya başladı. 5 dk düşündüm neydi lan bu diye. ıkına ıkına melodiyi çıkartmaya başladım yavaştan gitarıydı falan da sözler yok allah kahretsin. nakarata geldiğimde bi ahaaa diyemeden kafamda tanımadığım bir yüz. şarkı da flac formatında pırıl pırıl çalıyo kafada

şarkıyı buldum bulmasına da hangi kızın yüzü lan bu şimdi? hayır sevgilim falan da yok, geberecem yalnızlıktan. götsünüz lan, ne güzel aseksüel ve mutluydum; bi şarkı bokuna beynim yandı akşam akşam. neyse ben o yeşil gözlü kızı bi bulayım.

won't you open up the door?
  • seni çöpe atacağım poşete yazık.
    aşk yarayı kaşımak mi.