• incitmek filine takildigi zaman, insanin aklina olmadik senaryolar, icinden kalkip "bir sure bekleyiniz, hacim problemi ortadan kalktiginda incinme olasiligi da du$ecektir" falan yazmak geliyor. tabi taktikden cok teknik oluyor bu ama olsun.
  • bayanlar icinde erkekler icinde, bıyık bırakmak yeterince tiksinti uyandıracagından incinme olayı yasanmadan iliski bitirilebilinir.
  • en durust yol, en az incitendir her zaman ..
    ( ne demekse )
  • - pelin kim bilir kimler istemiştir seni ya
    - yok be babür abartıyorsun
    - yok yok abartmıyorum, valla ne şanslıyım göt bende göbek bende, ama her erkeğin rüyalarını süsleyen bir hatunlayım. oh be var mı benim gibisi, deli gibi de seviyorsun beni
    - sahiden çok mu güzelim
    - hem de nasıl off be farketmiyor musun seni her gören durup bir daha bakıyor
    - babür bence ilişkimizi gözden geçirelim yani bence çok değiştik, ilişkimiz yıprandı, ne bileyim biraz ara verelim istersen başka ortamlara girelim falan
    - ne diyorsun pelin ben sensiz ne yaparım
    - ne yaparsan yap babür anla artık bu ilişki yürümüyor
  • inci(n)(t)mmek pek mümkün olmadığından, her şeye rağmen yine de en iyi yolun bi aracıyla filan diil de onunla gerektiği gibi konuşmak olduğunu düşünmüşümdür hep.
  • şartlar ne olursa olsun ayrılma kararı verildiği anda saniye sektirmeden bunu bizzat karşı tarafa dosdoğru iletmektir. herhangi bir şekilde olayı uzatmanın her saniyesi daha incitici olacağından en az incitici yöntem bu olacaktır.
  • bu teknikler içerisinde "ben seni bir sevgili olarak sevemedim" de vardır. belkide en fazla inciteni de budur.
  • durust olmak :
    - andavalcan , ben birine asik oldum. senden daha akilli , daha yakisikli , daha esprituel, beni senden daha cok salliyo , daha cok simartiyo. ben de kizim , yiyorum*.
    - bu is yurumiycek , sen kendine daha salak bi kiz bul.. -ya da- angutum , git kendine kicini yalayacak bi kiz bul.. benden bu kadar.
  • hazır değilse diğer taraf, hiç bir işe yaramayacak taktiklerdir bunlar
  • zamanında üzerinde çok çalışılan ama genelde hiçbir işe yaramayan taktiklerdir bunlar. seven sevgili her halükarda kırılacaktır. hiçbir taktiğin başarıyla ulaştığını görmedim.
    (bkz: tecrübeyle sabittir)
    (bkz: yok böyle bişii)
hesabın var mı? giriş yap