• - anan var mi?
    - var
    - baban var mi?
    - var
    - sevgilin var mi?
    - var
    - nah var!
  • - pelin kim bilir kimler istemiştir seni ya
    - yok be babür abartıyorsun
    - yok yok abartmıyorum, valla ne şanslıyım göt bende göbek bende, ama her erkeğin rüyalarını süsleyen bir hatunlayım. oh be var mı benim gibisi, deli gibi de seviyorsun beni
    - sahiden çok mu güzelim
    - hem de nasıl off be farketmiyor musun seni her gören durup bir daha bakıyor
    - babür bence ilişkimizi gözden geçirelim yani bence çok değiştik, ilişkimiz yıprandı, ne bileyim biraz ara verelim istersen başka ortamlara girelim falan
    - ne diyorsun pelin ben sensiz ne yaparım
    - ne yaparsan yap babür anla artık bu ilişki yürümüyor
  • ayrılmak istediğini söyle, bunun gerçek nedenlerini belirt, kafasında soru işareti bırakma ve hayatından komple çık. ne kadar acımasız görünse de en az inciterek ayrılma yöntemi budur. incitmeden ayrılmak diye birşey de yoktur.
  • 2 yıllık ilişkiyi bitirirken "çok denedim ama seni sevemedim" demeyin de ne derseniz deyin, allah belanı versin deseniz bundan daha iyi.
  • - aşkım ne okuyorsun?
    - sevgiliyi incitmeden ayrılma taktiklerini okuyorum papatyam...
    - ...
  • sarayburnu'ndan denize atmak. akıntı fazla olduğu için kurtuluşu imkansızdır.
  • once boktan bir sebepten kavga cikartip ayrilin. iki gun aramazsaniz gelecektir, ve geldiginde hazir olmaniz gerekiyor. eski turk filmlerindeki gibi sevgilinin bir resmini ikiye uc metre boyutlarinda poster yaptirip salona asin, sevgili tam iceri girdiginde elinizdeki viski bardagini "kah-peeee/ hay-vaaaann" diyerek postere patlatin. yuzde doksan dokuz garantili, cicek gibi bir ayrilis yontemi. mis, mis. zaten buna ragmen gitmiyorsa, dusunmeden evlenin derim. cunku kadin/adam ya melek, ya psikopata baglamis demektir. melekse oylesi kolay bulunmaz, psikopatsa da keser mazallah.
  • ona " evimin erkeği, çocuklarımın babası olmanı istiyorum" deyin. şahsen ben hiç incinmeden kaçıyorum böyle durumlarda. dürüst olmayın bana arkadaşım,
    siktirgit hayatımdan demeyin bana, yürümüyor artık demeyin, ben artık başkasını seviyorum hiç demeyin. inciniyorum ulan ben, özgüvenim zedeleniyor, ağlıyorum.
  • en durust yol, en az incitendir her zaman ..
    ( ne demekse )
  • şartlar ne olursa olsun ayrılma kararı verildiği anda saniye sektirmeden bunu bizzat karşı tarafa dosdoğru iletmektir. herhangi bir şekilde olayı uzatmanın her saniyesi daha incitici olacağından en az incitici yöntem bu olacaktır.
hesabın var mı? giriş yap