• en işe yarayan ceza yöntemi.
  • sonu ayrılığa kadar gidebilecek bir eylem.

ayrıca insan sevdiğini cezalandırır mı lan.
  • sevgiliniz ağzınıza mıçtıktan sonra yapılabilecek tek şeydir.
  • oldukça ağır bir ceza olup uygularken kırk kere düşünmek gerekir. sizi kırdığı için üzgün olduğu halde bunu yapıyorsanız siz de onu kırmış olursunuz, durum çözümsüzlüğe doğru gider.
    birkaç adım ötesi susarak ilişki bitirmektir.
    (bkz: susarak ilişki bitirmek/@la lykia)
  • kadın kısmının anladığı tek cezadır. susarsınız, hatta mümkünse birşeyler düşünüyormuş gibi yaparsınız, o ne olduğunu anlayamaz ve kudurur.

yapmayın ama. sonra rüyanızda görürsünüz, parlayan yüzü size bakarken ellerini tutarsınız. sabah bir uyanırsınız, hâlâ ...
  • konuşularak çözüme ulaşılamadığında bulunulan çözüm ya da mutlak çözümsüzlük.
  • butun kadinlara tavsiye ettigim cezalandirma yontemidir.

hatta en yapicisi bile olabilir.
  • kadınları deliye döndürdüğü doğrudur.

sevgili miyiz? değil miyiz? biz neyiz? anlamayanlar için birebir delirtme yöntemi bak. denendi %100 başarı.

hele mesajlaşırken, whatsapptan konuşurken yada telefonla konuşurken kısaca yüzyüze değilken gayet 40 yıllık sevgili gibi konuşup (40 yıllık sevgili mi olur ya?) yüz yüze gelince 40 yıllık kanka gibi davranmaları. telefondaki şirinlik müsvettesi adam bendim çünkü.

bak bir de plan yaparsınız birlikte. adamdan sonra hiç ses çıkmaz. ararsınız. hep bir bahane bulur. ''bu hafta olamadı bebişim haftaya yaparız'' der. saf gibi yersiniz. her seferinde de yemeye devam edersiniz.

sen konuşmayınca da suçlu olursun. ay zor işler. içim şişti.

sen susarsan ben daha da çok susarım bebişim, kadınları kışkırtmaya gelmez.
  • iyi bir yöntem. ama herkes üzerinde işe yarar mı, tartışılır. kişinin anladığı bir dil vardır, her insana ulaşabilmenin yolu farklıdır. bişeler anlatabilmek için susmak yeterli olabileceği gibi, uzun uzun konuşmak hatta bağırıp çağırmak bile yeterli olmayabilir kimisi için. anlayana.
  • erkeğe kat'i surette yakışmayan bir,müeyyide şeklidir...
hesabın var mı? giriş yap