şükela:  tümü | bugün
  • bir örnek olarak; barda takılırken sevgili tuvalete gittiğinde mekan değiştirmeye karar verip onu tuvalette unutarak ortamı terketmek.**
  • ilgisizliğin tavan yaptığı nokta.
  • ilaci olmayan caresizlik... akla kazindiysa bir kere, organ nakli olmadan kurtulunmaz 'illet'ten. taksim semalarinda ucan kuslar aglatan sarkilar da varken mumkun mudur (ki)?..
  • kalp nakli yaptıranlar aşkları da devralmazsa* ancak, mümkünlük sınırları içinde gezinebilecek durum...
    yine de 'beklenen' cerraha da bağlıdır operasyonun neticesi...
    sonucunda masadan kalkamamakta war örselenmemis bir çocuk yüreğine sahip olmakta...
  • birde sevgiliyi unutmaya zorlanmak vardir ki, hele bi de bu sevgili kisi tarafindan yapiliyorsa cok can yakici, omur somurucu olur. hele birde sevgili kisiye asiksaniz imkansiz olan birseydir.
  • (bkz: gotuyle icmek)
  • bazen insanın ayrıldığı sevgilisinden uzak durması, unutmasını zorlaştırır, sevgiliye daha çok özlem duyar, hasret çeker ve aklından çıkaramaz bu o kişiyi etkileyebilir, belki de onu unutmak için yakınlarında olması iyi bir çözüm olacaktır.
  • iki arkadaş yolda karşılaşırlar:
    -abi naber?
    -iyidir. lab'a gidiyorum.
    -hadi ya. ben yukarda senin hatunu gördüm. seni bekliyodu.
    -benim hatun mu? kim yani?
    -kafayı mı yedin olm. x ya, seni yukarda bekliyo. yarım saattir seni bekliyomuş
    -hangi x olm. ben öyle birini tanımıyorum. hem benim kız arkadaşım yok ki.
    -abi iyi misin. geç otur şöyle.
    (biraz sakin kafayla düşünüldükten sonra)
    -haaaaa, olm tamam yaaa. hasktir, çok ayıp oldu kıza. abi ben koşuyorum acele. saol abi.

(yaşanmıştır)

not: o zamanlar cep telefonu pek yaygın değildir. unutkan arkadaş 4-5 gündür bilgisayar başındadır ve söz konusu hatunla en azından 2 aydır birliktedir.