• hemen yataga dogru kosup beraber selfie cekilmek. sonra sevgiliyle aldatilma keyfi diye facebook'a atmak.
  • evliyseniz muhakkak video kaydı alın hem çok kolay boşanırsınız hem kadın erkek farketmez çok iyi nafaka ve tazminat alırsınız.

video kaydı işlemi tamamlandıktan sonra 3. şahıs olan tanımadığınız kişiyi bir güzel dövün ama herhangi bir materyal kullanmadan yapın bunu yoksa silahla kasten adam yaralamaya girer ve cezası kasten adam yaralamaya göre baya bir fazladır. değmez yani elin herifi için.

daha sonra çıplak vaziyette muhakkak evden atmanızı tavsiye ederim.

gelelim diğer eşinize/sevgilinize. bu konuda ben kararsızım yüzüne tükürüp çıkın evden hiç öldüreyim falan demeyin asla değmez sizi aldatıyorsa zaten
  • hemen arabaya inip bir benzin bidonunu su ile doldurup odaya geri dönün, ardından her yere döküp çakmağı yakıp sırıtmaya başlayın o ara yaşanan korku ikisinede yeter sonra çakmağı yatağa fırlatıp çıkın odadan.

(bkz: bullet for my valentine)
    (bkz: tears don't fall)
  • istiklal marşımızı okuyabilirsiniz mesela, avazınız çıktığınca.
  • tek başına ise kendisine katılabilirsiniz.
  • "saat kaç olmuş sen hala kalkmadın mı?" diye trip atmak.
  • bir arkadaşım bunu yaşadı.

entrylerde her ne kadar sakin davranmalı , çıkıp gitmeli ... bla bla mesajları verilse de o iş öyle olmuyormuş. en azından arkadaşımın seneler önce yaşadığı deneyim ve sonrası bunu gösterir nitelikte.

4 yıllık sevgilisi ile aynı evde yaşıyor, aileler tanışmış evlilik planları vardı. arkadaşım bir ilaç firmasında yetkili idi şimdi tam hatırlamıyorum ama sürekli şehir dışına çıkmak durumunda kalıyor. şehir dışında olduğu bir gün tanımadığı gizli bir numara kendisini arıyor ve sevgilisinin evde başka bir adamla olduğunu söyleyerek kapatıyor -ki seneler sonra o kişinin kim olduğunu halen bulamadı-

bu işkilleniyor ve sevgilisini arıyor. neredesin diye soruyor. o da evdeyim diyor haliyle konuyu kapatıyor ama arkadaşın içine kurt düşüyor. basıyor araba ile dört beş saate ankara'ya geri dönüyor. eve sessizce girip yatak odasının kapısını açıyor, bunları direk sevişirken buluyor. yatak odasında yakaladığı an inanmak istemiyor. anlattığı kadarı ile hem karşı taraf hem kendisi beş altı saniye boyunca birbirlerine bakıyorlar sessizce. sadece sessizlik oluyor.

arkadaşım gayet sakin bir insan -arkadaşlar arasında filozof diye hitap ederiz hatta kendisine.- fakat sakinliğini koruyamıyor ve ikisine de tekme tokat dalmaya başlıyor. bu sefer sevgilisinin partneri de karşılık veriyor ve kan gövdeyi resmen götürüyor , kız bir tarafta çığlık atıp ağlıyormuş o esnada, boğazından sıkmış seni öldüreceğim diye bağırıyor, bir kaç dakika boyunca boğuşuyorlar, arkadaşım o kavga sırasında eline geçirdiği tabureyi -makyaj sandalyesi- çocuğun kafasına geçiriyor. çocuk enseden aldığı darbe ile direk yere yığılıyor. kapıcı ve komşular kapıda belirmiş tabi çoktan, bu arada arkadaşım o korkuyla dövdüğü çocuk için ambulans çağırıyor ve ağlayarak çocuğun ölmemesi için yan yatırıyor nabzını kontrol edip uyan diye bağırıyor. çocuğu kendine getirmeye çalışıyor ama nafile.

arkadaşımın anlattığına göre kız o esnada bana da bir şey yapar korkusu ile kaçmış apartman sakinlerine sığınmış. çocuğun baygın kaldığı ve ambulans gelene kadarki süre için hayatımda hatırlamak istemeyeceğim tek an diye söyler halen. nitekim ambulans geliyor ve komşuların çağırdığı polisler bizimkini karakola götürüyorlar.

kafasına sandalye yiyen çocuk geceye taburcu oluyor -bayilmış- , arkadaşı o sürede karakolda tutuyorlar. nitekim dayak yiyen çocuk şikayetçi olmamış. sevgilisi de eşyalarını toplamış siktirip gitmiş. sonradan öğreniyor bir internet sitesinde tanışmış çocuk kız ile, ve kız bir ilişkisi olduğunu söylememiş keklemiş elemanı. sanırım site ismi hocam.com sitesiydi. oradan tanışmışlar.

bu olaylardan sonra arkadaşımı bir haftaya iş yerinden çıkartıyorlar -karakola düşmesi ve tüm bu olaylar akabinde sicili bozulduğu gerekçesi ile, beş altı ay depresyonda kaldı. sonra dostları olarak toplandık kendisini rica minnet ikna ederek psikiyatriste götürdük. telefon numarasını evini çevresini semtini değiştirdik. yeni bir iş buldu kendisine. geçmişe sünger çekti. kimseye güvenemem diyordu. yeni birini buldu. şu an gayet iyi ve hatta nişanlı ekim kasım gibi düğünleri olacak.

sonuç olarak ; o an yaşanan adrenalin, hayal kırıklığı, emeklerin çöpe gidecek olmasının verdiği sinir ... hepsi birleşince felaket ile sonuçlanabilecek olaylar olası. allah kimseye öyle bir an elbette yaşatmasın.

ben ne yapardım bilemiyorum. ama koşarak uzaklaşırdım galiba. koşmak isterdim sadece. şu an öyle hissettim nedense.
  • nasıl ve kimle bastığımıza göre değişen listedir.
    örneğin yalnız başına mastürbasyon yaparken bastıysanız, hemen soyunarak olaya dahil olabilirsiniz.
  • valla biriyle basıldığına dair bir şey söylemediği için, çok hoş şeyler olabilir. ben evde yokken kendisi evime gelip, etrafı güzelce hazırlayıp, sonra da yatağıma girdiyse çok çok güzel saatlerin bizi beklediğine işaret ediyordur, yani kısacası mutlu olabilirsiniz.

sanırım acilen anahtarımı verebileceğim bir sevgili bulmam gerekiyor, çok özendim.
hesabın var mı? giriş yap