• kız tarafı ile erkek tarafının tamı tamına aynı boyda olması durumu. değişik ama güzel bir durum. taraflardan en az birinin bunu olumsuz bir şey olarak görmesi sorun teşkil edebilir. ikisi de siklemiyosa sorun zaten yoktur. dışardan en çok duyacağınız yorum "topuklu giyerse olmaz ama ehe ehe" olacaktır kanımca.
  • benim henüz yaşamadığım tecrübe. yok boyu boyuma bir kıza henüz denk gelmedim.
  • geride bıraktığım hayatımda yaşayamadığım, ölene kadar yaşama ihtimalimin çok düşük olduğu durum.
  • pek güzel değil bence. en güzeli kızın erkekten 5-10 cm kısa olması. ne daha az ne daha fazla. böylece topuklu ayakkabı giymek de sıkıntı olmaz.
  • kadini karaktersiz kisa topuklara, babetlere mahkum eden olaydir. ama mutlu bir kadinin bunu sorun edecegini sanmiyorum.
    zaten mutlu bir erkegin de kadininin topuklusundan gocunacagini sanmiyorum.
  • ikimiz de bir boydayız biz delikanlıyız türküsü söyler durursunuz. hem de eki de ayrı yazılmıştır, süper havanız olur.
  • sadece toplum içinde değil yatakta da çok iyi bir şey değil. pozisyon zenginliğini kısıtlar.
  • ulan buna da şükredenler var, ben daha kısayım hatundan. dik yürümekten sırtım sikildi bir yıldır, ecnebi tabutu gibi geziyorum sokaklarda. kıza babet giydiriyorum, topuklularını da ben giyiyorum, onlarla yürümek de zormuş amk, ayaklarıma vurdu heb. ama hala dırdır hala laf sokmalar. bak daha beş dakika olmadı, bak ya muhabbete bak;

ben-bensiz sıkılırsınız ya ben de geleyim

manita-tamam süper ben bakıcam biletlere

ben- hobin zaten 1-bilet bakmak 2-kiralık ev bakmak
    sal bilet bakmaya, üç gün bakar sıkılmadan teyzesi

manita-senin hobilerin 1-boş boş içmek 2-boş boş içmek

ben- boş boş değil, düşünüyorum ben !!!!1!

manita-fazla düşünme boyun uzamaz.....ay sen zaten :/

resmen ibnelik ya, ayıptır.
  • topuklu ayakkabi olayindan baska bir problem yaratmayacak durumdur. bununla birlikte sevguluyu operkene egilmemek bonus.
hesabın var mı? giriş yap