şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: gross)
  • sağlık hususundaki uç noktada romantik gladyatörlüğün aslında düşük zeka seviyesi ile ilişkili olduğu ön bilgisini elde tutarak, aşkın öldürdüğü beyin hücrelerinin hatırası ışığında irdelenmesi gereken bir davranıştır.
  • aynıdan kasıt aynı model ise mümkündür. aynı kapta güzel görünür ikisi beraber.
  • oncelikle sevgilinizin kanla gecen bir hastaligi olup olmadigini ogrenin. cogu insanin dis etleri tahmininizden daha sik kaniyor. onun disinda bir sakincasi yok bence. en kotu ihtimalle domuz gribi kaparsiniz, ama o opusseniz de gececeginden yapacak bir sey yok.
  • hiç romantik değil bir kere.
  • aynı şişeden su içmekle, aynı dondurmayı yalamakla arasında dağlar kadar fark vardır.
  • midesizliğin adını romantizm koymaktır. ben yaptım oldu deyince her zaman olmuyor arkadaşım, paylaşım böyle bişey değil, yapma böyle şeyler.
    (bkz: tartar)
    (bkz: bakteri)
    (bkz: gingivitis)
  • kendi fırçasını bile ikinci kez kullanmayı sorgulayan bir çocukluk geçirdikten sonra, hiçbir zaman girişemeyeceğim eylem olsa gerek bu.

evet, diş fırçası denilen şeyin, neden kullanılıp atılan, tek kullanımlık bir nesne olmadığını sorgulayan bir çocuktum.
  • farkındalık oranlarına göre üçe ayrılan eylemdir;

farkındalık oranı %0 * : masumdur, fakat bu masumiyet durumun tıbbi tehlikesini azaltmaz. yine de yaratılan cehalet ortamı gönülleri rahat tutacaktır.

farkındalık oranı %50 * : eşlerden birinin kendisini diğerine her bakımdan daha yakın ve samimi hissetmekte oluduğuna, hayatı paylaşma çıtasını dünya ve tıp standartlarının üzerine çıkarmış olmasına işarettir. partnerinizin bu ulvi kabulunuzu kaldıramayacağı durumda, tıbbi bakımdan olduğu kadar manevi bakımdan da tehlikeli olabilir.

farkındalık oranı %100 * : eşlerden ikisi de mutlu mesut ve sıklıkla bu durumlarda görüldüğü üzere gururla bu eyleme girişmişlerse, ne tıb ne başka bir merciye bir şey demek düşer. kan, tüy, mikrop, salya, sümük hastalık ne varsa paylaşan bu çiftler gerçekten de hastalıkta ve sağlıkta, ölüm onları ayırana kadar beraber olurlar. onlara mutluluklar diliyor ve kısa zamanda bir diş doktoruna görünmelerini rica ediyoruz. *

daha fazla bilgi için; (bkz: bokunu çıkarma)