şükela:  tümü | bugün
  • böyle aşk olmaz olsundur. dünyanın en duygusal eylemlerinden biri.
  • kıskanılası durumdur.
    (bkz: şimdi sinirden kendimi sikecem)
  • istiyorum.
  • güzeldir. mutluluktan olduğu sürece tabi ki.
  • duygusal bir şarkı eşliğinde olabilir bazen. sevgi fışkırması, gözlerden olur bu sefer.
  • bazen sol tarafta başlıklar görüyor insan ve tebessüm ediyor.gene gol değil tabi:)sevgili olmadığım ama sevdiğim insan ile takriben 6.5 saat boyunca ağlamışlığım vardı geçmiş zamanda.nasıl içim acımıştı ağlamasına.hadi ben alışığım ağlamaya da ona hiç yakışmıyordu gerçekten sözlük.hala o günü hatırladıkça keşke yaşanmasa derim.göğsüne yumruk yemiş gibi, nefes alamıyor gibi hissediyor insan düşündükçe.
  • ( bkz : türk erkeğiyle yaşanamayacak anlar )
  • karı düşürmede bir numaralı olay.
  • gerçekleşmesi zor eylemdir. ilk ağlayan tarafın o anki beklentisi teselli bulmak iken karşı tarafın da ağlamasıyla bir anda neye uğradığını şaşırır, muhtemelen kısa sürede de teselli eden durumuna gelir.
  • ezginin günlüğü - siyah gözler dinlerken yaklasan aci sona aglamaktir. aslinda seviyodur hala iki taraf da ama cözülmez sorunlar, cözülemez. denenmistir kac kere olmuyodur bir türlü ve birgün bitecektir hersey. iki taraf da bilir bunu. korkulur, yaslar akmaya baslar. ikisi de birbirinin yaslarini silmeye calisirken daha cok akar yaslar. tam bir film sahnesi gibi durur olanlar uzaktan. dayanilmaz bir durumdur bu. ikisi de sikica sarilirlar birbirlerine ve sarki bitmesine ragmen hickira hickira aglanir. "beni birakma!" der erkek sessizce. "hic birakir miyim, deli!" der kiz gülümseyerek. ama kesilmez yaslar, sözler ikna edici degildir artik. ve aci son yine de gelecektir.

son sarkidaki gibi olur zamani geldiginde. söz unutulur gözler unutulmaz...