şükela:  tümü | bugün
  • erkekle el sakasi yapmak dögüse, kadinla el sakasi yapmak sikise götürür tezinin benzeri durumu...
  • sevgilinin mazoşistlik seviyesine bağlı olarak görülen olay. şöyle ki bazı bayanlar gerçekten de yoğrulmaktan ezilmekten mıncıklanmaktan hoşlanırlar.
    sevgili erkek ise zaten muhtemelen hoşlanacağı eylem. ama bir tehlike vardır ki erkek gaza gelip sevdiceğin kolunu bacğını kırabilir, boğup öldürebilir ve ben ne yaptım!!! diye ağlanıp sızlanabilir.
  • uc sekilde yapilir:
    - bahar mevsiminde serbest stil
    - adet doneminde grekoromen
    - agustos ayinda kirkpinar
  • en son böyle bir şey olduğunda çarşaflara sarılı bir mumya haline getirilmiştim. kundaktaki bebek gibiydim. sadece kafam dışarıdaydı. her şey sevgilimin gıdıklanma eyleminden sinir derecesinde çok huylanmasıyla başladı. en sonunda benim elimi kolumu tutup iyicene bi gıdıkladıktan sonra nasıl olduysa mumyalandım. küçük kardeşine beni kurtardığı için tişikkirlir.

not: cidden bir noktadan sonra sinir bozucu bir eylem. çünkü çok fazla fiziki fark var.
  • pehlivanmısınız siz? sorusunu akla getirmiştir.
  • yağlı olanına denk gelinmemesi gereken durumdur.
  • başlangıcında hayda bre pehlivan ifadesinin geçmesi adettendir.
  • eger sevgilinizin sevgiliniz oldugunu gizlemeniz gereken bir ortamdaysaniz ve ona dokunmadan duramiyorsaniz once sakalasip sonra da guresme moduna girerek bu sayede sevgilinizin orasini burasini minciklayabilirsiniz. etraftakiler sizin cok yakin dost oldugunuzu ve artik enseye saplak gote parmak hale geldiginizi dusunurler sadece.