şükela:  tümü | bugün
  • sen basla reis. anlat, dinliyoruz.

edit : sahip kacmis. gotos madem kacacan niye tas atiyosun ortaya olmayan bir basligi yaratiyorsun
  • aslında sorun yaşamak değilde, yani şöyle;

bazen neden hep ben ısmarlıyorum diyorum kendi kendime. kızın hiç mi içinden gelmez ısmarlamak bu seferde benden olsun demezmi hiç içinden insan. hayır parasıda var neden hep ben ödüyorum acaba yada öyle bir zorunluluğum varmış sanki görevimmiş gibi... at elini cebine içinden gelsin be kadın... bir seferde ben ısmarlıyorum diye gül... bu seferlik benden olsun de... parası olmayan yada parası olan insana göre az kazanan insan daha fazla karşı tarafa bir şeyler ısmarlamak karnını doyurmak istiyor gibi geliyor... parası olan kişi olmayandan bir haber.... neyse
  • para sorunu yaşayan insanların sevgililik müessesesinden uzak durması gerektiğini hatırlatan durumdur.
  • sorun yaşanabiliyor evet.
    yok el yıkamaya yok tuvalete diye “kaçıp” ödeyebiliyorum. üzerine de fırça yiyorum.
  • daha önce hiç yaşamadığım sorundur.
    para bu ya vardır ya yok.
    onda yoksa bende vardır bende yoksa onda.
    ikimizde de olmamışlığı olmadı bugüne kadar neyse ki...
  • kızı hem sikiyorsun hem de parasını yiyorsun.

bu nasıl iştir aq.

kız da sikile sikile sikmeyi öğreniyor, kabak da kocasının başına patlıyor.

jkasdjsakgjsdh. evlenmeyin olm.
  • ayrıldıktan sonra doğum günümde beraber yediğimiz ve ödemek için kırk takla attığı yemeğin parasını istemişti. canımı acıtmak için böyle bir yola başvurduğunu söylemiş çevresine ama ben böyle bir insandan kurtulduğum için ısmarladığı yemeğin parasının 3 katını sadaka olarak dağıttım. hatırladıkça bülent serttaş gibi doğum günümdü demek geliyor içimden.