şükela:  tümü | bugün
  • hanimefendinin tek basima giderim tehditlerine karsin tayyip yandasi birisi olarak gezi parki olaylarina gidip yok yere biber gazi yiyip yok yere polisten kacmak...bok vardi gittik evede donemedik zaten gece....
  • (bkz: strapon)**
  • el ele tutuşup kayınçoya "sevişiyoruz ulan biz!" demek mesela. çok çılgınca.
  • 3 çocuk, 1 kayınpeder, 1 kayınvalide, 2 görümce, 1 kayınbirader yapılabilir.
    başlangıçta yeteri kadar çılgınca gelmeyebilir ama sonraları çok heyecanlı hale geldiğini duydum.
  • ölmek, ölmek nedir gulum, ben senin icin yasamayı goze almısım deyip bu arabesk dizeden utanmamak. ahah.

bir de sey, ımm, nasıl desem, kem, kum; ben aslında yurt dısına tasınmayı dusunuyorum bir muddettir, niyetim cok ciddi, ama senin icin turkiye de bile yasarım, bunun benim icin ne kadar kıymet bir eylem oldugunu ne olur anla.
  • ucu kırılmış permatik banyo ile sırayla avret yerlerini tıraş etmek...

kim daha titiz bir aşık, belirlemesi bundan kolay bir ölçü olabilir mi?

en çok kanatanın vay sevdasına.
  • şu sıralar yatırım amaçlı lüks konut satın almak. (bkz: ytd)
  • bungee jumping tabiki.
  • zaman ve cesaret odaklı olarak; motosikletle kıyı şeritinden afrika turu..zira bir tura o kadar zaman ayırabilmek ayrı bi çılgınlık, iki kişi böyle cesaret kokan bi rotaya yola koyulmak ayrı bi çılgınlık ama hepsinden ötesi bu tura gönüllü olacak bi sevgilinin insanın ömrü hayatında karşısına çıkması en büyük çılgınlık..!(şans)