• artık her hareketi batmaya başlar. varlığı rahatsız eder. başkalarının ilgisi keyif vermeye başlar. bunlardan sadece birinin gerçekleşmesi yeterli bir göstergedir diye düşünüyorum.
  • zamanında sürekli aradığın,her fırsatı onunla konuşabilmek için değerlendirdiğin "herşeyin'i", seni aradığı zaman sesine dahi tahammül edemeyip çoğunlukla telefonunu açmamayı tercih ettmenle "herkesleştirdiğin" durumla anlaşılır.
  • başladığı nasıl anlaşılır ki? ben daha bu soruya cevap bulamadım. yani sözlerle anlaşılıyorsa, ne güzel. ama herkesin ağzından çıkan kadar olması gerekirdi bu durumda. ki kaç kişi var söylediğinin ötesini gizlemeyen acaba. yani başladığını anlamadığınız bir şeyin bittiğini nasıl anlarsınız? bu sorunun cevabı da bende yok. daha pek çok soru gibi.
  • sorudur.
    yanıt:
    anlaşılmaz.

niye?
    sevgi bitmez yeğenim.
    başka türlü sor soruyu.
  • bir gün bakarsın aklına gelmez.gelmediğini de fark etmezsin bir bakmışsın yaşanılanların çok büyük bir kısmını unutmuşsun,söylenen sözler,tarihler kalmamış aklında bir bakmışsın unutmuşsun.başkasını düşünür olmuşsun.oysa arada aklına gelen bir anı olarak kalmış sadece.
    tanım isteyenler olmuş:büyük ihtimalle canı yanan birisinin sorusu.
  • -onu gördügün zaman mutluluk harici bi duygu yaşiyosan
    -hareketleri sana batmaya başlamissa
    -birlikte geçirdin zaman eziyetse
    artik sevgi bitmiş demektir dostum hadi sana kolay gelsin
  • bir güzin abla köşesi başlığı
    yanıtı da gayet basit soru:

partnerinizi ters çevirip altına vurun,
    yere dökülen bir şey yoksa sevgi bitmiştir.
  • seviştikten sonra uzun bir sessizlik hakimse, yolda yürürken elini tutmuyorsa. size elveda demeyi düşünüyordur.
  • elimden anlıyorum lan ben, sevmediğim biriyle konusurken elim agrıyor. (bkz: valla lan)
hesabın var mı? giriş yap