şükela:  tümü | bugün
  • sonunda kendimi tanımlayabileceğim bir başlık buldum. bu kesinlikle benim, hayatımdaki özel olarak sevdiğim iki insanı ısırarak sevmeye bayılırım(sevgilim ve annem ikisi de çok tatlı ısırılması). özellikle bir bölge vardır ki ısırılması muhteşem tat verir, sevgiyle dolup taşarsınız. bu bölge kolumuzun, dirsekle omuz arasındaki yerde kalan ve ''bıllık'' adını verdiğim etli bölgedir. bu yer ısırıldığında kanat kemiriyormuşsunuz gibi bir tat verir.
  • işte o kişi benim ve sloganım ise "i hart you"
  • bazı tatlı, minik ısırıklar öpmek kadar önemlidir. severiz.

edit: bazı arkadaslar anlayamamış. ısırırken narin olunmalı, karşındaki insanın canını yakmadan haz duyulması sağlanmalı. kalkıp adana dürüm yer gibi ısır denmiyor sana it.
  • eger evrim teorisine inanmiyorsaniz lutfen bir sonraki entry'e geciniz.

hayvani bir durtudur. hayvanlar aleminde sevgi belirtisi olarak "opucuk" yer almaz. ısirmak, surtunmek, yalamaktir.

t: babaannem olur kendileri, sevgisini hep sarilarak, operek ve isirarak belli ederdi.
  • freud topunun a.q.

adam gibi adamdır. orjinal, değişmemiş, 250.000 yıllık genleri taşıyan insandır. güvenebilirsiniz. çocuk yapabilirsiniz.

freud da totoştur.
  • iki üç yaş çocuklarının çok sevdiği eylem. güler eğlenir, coşar oynarken bir bakmışsınız hart diye omzunuzu ısırmış; yuvarlanır debelenir kah kah gülerken bir anda baldırınızdaki acıyla inlemişsiniz vs. niye yaptın kızım/oğlum evladım, karşılığında ya eğlenceden gözleri ışıl ışıl bakan bir bebe ya da utanmış bir minnoş. tamam tamam ısır ama mini mini cevabıyla oyuna devam.
  • elbette pitbull gibi asılıp kalmıyorum, ama özellikle öperken hafif hafif ısırmayı seviyorum.

oğlan gelmiş hadi sarılalım anne demiş, şişko yanaklarını da dayamış ağzıma, nasıl ısırılmaz.
  • benim lan bu. yalnız ne kadar çokmuşuz ha? birleşip türkiye ısırarak sevenler derneği'ni mi kursak, ne dersiniz?
  • genelde coşkuyla seven insandır. psikolojide bu eylem - en temelde- bünyeye katma, özümseme, sevdiğini kendi parçan haline getirme arzusuyla açıklanır.

severim. elin baş parmağından bileğe inen o hizası var ya, offf. :))
  • başıma bir iş gelmeyecekse sevdiğim sevgi gösterme şeklidir. koparacak gibi değil tabi, ama şehvet ile ısırılmak da hoş.