şükela:  tümü | bugün
  • bu alışkanlığı nasıl geliştirdim bilemiyorum.
    ılık ılık “yirim ya”, “kıtlarım seni” ve “ısssssırırırım!!!” nidaları ile başlayan bu yolculuk, literal anlamda sevdiğim insanları tatlı tatlı ısırarak sevmeye dönüştü.

bi kere de tadını aldın mı bırakamıyosun mereti...
  • :)
  • çok seven insandır.
    çünkü o kadar sever ki bilinçsizce ilkel duygular ortaya çıkmıştır.
  • çok sevmekten ya da çok haz almaktan kaynaklanır. duygularını yoğun yaşar.
  • olmaz olsun böyle vahşi sevgi.

bazılarında alışkanlık oluyor ve fark etmeden samimiyeti olmayan insanlara da yapıyorlar.
    mesela lisedeki münasebetsiz almanca öğretmenim... bir dönem beni kızı ilan etmişti. ve pratik konuşma sırasında basit bir hata yaptım diye, çocuk gibi sinirlenip elimi ısırmıştı. ama öyle öfke ile değil de benim kızım böyle bir hatayı nasıl yapar, sana yakışmadı bu der gibi... sonra gidip ellerimi çamaşır suyuyla yıkamıştım.
    o anı babam görmüş olsa nolurdu, inanın düşünmek bile istemiyorum.

kendinize ait olmaya bebek, çocuk, karı-kız kardeş kimseye dokunmayın, niyetiniz kötü olmasa dahi sapık damgası yemeniz kaçınılmaz, olur.
    uyarmadı, demeyin.

alternatif olur mu bilmiyorum ama ben genelde boyundan koklamayı seviyorum, çok vecde gelirsem öperim.
  • ısırmakla yetiniyorsa sorun yok. ben az önce babamı yedim.

tanım; sevgi gösterisi.
  • bizimkilerde ısırarak sevme huyu yoktur; ama babam böyle yanaklarımı hâlâ sündürerek içine çekerek öper.

benimse ısırmak içimden çok gelir sevdiğimi; ama eyleme dökmekten vazgeçerim. canını acıtmak istemem. çok nadir de olsa annemin küçük kafasına dişlerimi değdiririm sadece.

ben dolayısıyla ısırmayla sevgi arasında doğrudan bir bağlantı olduğunu düşünüyorum. ama dozajı daha azaltarak şiddetli öpücüklere dönüştürüyorum sanırım.
  • önceki hayatında bir timsah olabilir. malum timsahlar ısırmaktan ve ayaklarıyla hareket etmekten başka bir şey yapamıyorlar. bence çok büyük bir olasılıkla bu insanlar eskiden timsahtı. bu ihtimali de göz önünde bulundurun.
  • normal normal severken birden ısırmaya başlayan kişi olarak beni de ekleyin. çok da minnoş değil. kızımın yanağını morartttım bir kere :( kediden de pati yedim çok kez. kardeşlerimden çok ses çıkmadı , onlar alışkın olduğundan sanırım. ne zaman ki dişlerimi sıkmaya başladım ,önlem alınması gerekiyor sanırım.
  • kopegimi isirarak severim, cani acimayacak olsa yerim de