şükela:  tümü | bugün
 • adli tıp soruşturmaları hakkında şaşırtıcı açıklamalarıyla gündeme gelmiş, dahiyane profesör.
 • adli tıp enstitüsünün kurucusu olan babasının yönlendirmesiyle adli tıp kurumunda çalışmaya başlamış olan,bugün kurumun başkanı ve cerrahpaşa tıp fakültesi biyokimya anabilim dalı profesörü olan kişi.
 • babasi semsi gok olan kisi.
 • iki haftadır, 3 kişilik ekibi ile ntv'de okan bayülgen'e konuk olan adli tıp otoritesi. öyle böyle değil gerçekten bir otorite ve otoriter. programın bir başka konuğu olan ahmet ümit'i geçen hafta sürekli bozduysa da bu hafta daha toleranslı davranmayı tercih etmiştir. programın sonlarına doğru konu bir şekilde üzeyir garih cinayetine gelmiş; kendisi bu vakaya doğrudan dahil olmadığı halde, ahmet ümit'e sorduğu spesifik sorularla (zira rahmetlinin ailesi cinayet hakkında ahmet ümit ile istişare yaparmış), 24 saat ve 365 gün mesleği ile meşgul olduğunu göstermiştir. aynı zamanda bir patricia cornwell okuruymuş. bu iş için yaratılmış olduğu muhakkaktır. çok ilginç bir insan olduğu da...ola ki kanalların birinde kendisine rastlarsanız, stay tuned.
 • adli tip gibi bir konuda profesör olmus, bir yigin kitabi, yayini, uluslararasi üyelikleri olan degerli bir bilimadamini tutup da görünüsüyle degerlendirecek kadar sig olmak istemezdim ama oldu bir kere...

  bu hatun inanilmaz bir sey, yasina ragmen her tarafindan karizma ve seksapel akiyor, ayrica o incecik topuklarin üstünde nasil durdugunu da acayip merak ediyorum.. hayranim evet...
 • gorev suresi bitince yeniden goreve getirilmeyen adli tıp enstitüsü eski baskani.
 • okan bayulgenin "gunluk hayatta ne tarz kitaplar okuyorsunuz?" sorusuna "bilimsel yayinlari takip ettigimden dolayi edebiyatla hasir nesir degilim maalesef" gibisinden bir cevap vererek beni hayal kirikligina ugratan bilim insani.
 • türkiye nin ilk adli bilim köşe yazarı olarak bugün hürriyet in sürmanşetinden yapılan reklama göre bundan böyle, her hafta hürriyet pazar da kamuoyunun ilgisini çeken suçların delillerini araştıracak, analizini yapacak, okurların sorularını cevaplandıracakmış.
 • ayni zamanda birleşmiş milletler uyuşturucu ve suç ofisi bünyesinde yer alan, yarı bağımsız uluslararası narkotik kontrol kurulu (incb) üyeliğine de seçilmiş etkileyici insan...kendisiyle tanıştığımda, sıktığı elimi konuştuğumuz süre içinde bırakmamış, iki elinin içinde tutumuş ve benim de ne yapacağımı şaşırmama neden olmuştur. nedenini tam olarak açıklayamasam da, keşke hürriyet te yazmaya başlamasaydi diye düşünüyorum.