• ögretmeyi seven ; bilgi paylasimini esirgemeyen akademisyen.
  • kusursuz cinayet yoktur cümlesiyle hafızama kazınmış karizmatik abla.
  • dünyanın 23 ünlü adlî bilimcisinden biri
  • babasını örnek almıştır. (bkz: şemsi gök)
  • bu gece beyaz tv'deki programa katılan harika insan. hafızası hakikaten epey güçlü, mekan ve şahıs isimlerini hemen hatırlayıp söyleyebiliyor ve davaları da ayrıntısıyla anlatabiliyor. programda anlattığı bir çok şeyden kanık dondu ve ürktüm. ciddi manada şansa yaşıyoruz.
  • bilgi birikimine saygı duyduğum insan. bugün adli bilimler okumayı seçtiysem kendisinin haberi olmasa bile bunda çok büyük payı vardır.
  • yakın zamanda kanıt benzeri yapımla (bkz: tlc türkiye) kanalında ekranlara dönmeye hazırlanan adli bilimci.
  • çok bilgili, kültürlü bir kadın çok severim. yeni projeyi merak ettim.
  • adli tıbbı kuruyorsun, 25-30 sene başına geçiyorsun, sonra emekli olunca da yerini kızına bırakıyorsun. bi o kadar da kızın takılıyor orda. vay anasını, padişahlık mı lan bu?
    ama iktidar yandaşı olan bir fişleme sevdalısı isen çok da zor değilmiş gördüğümüz kadarıyla...
  • kendisini geçen tvde izledim program bitince hemen bir 5 dkda onunla ilgili tweet attım, 3 dkda adını arattı bana cevap yazdı, nereden baksanız 8-9 dkda iletişim kurduk. seviyorum, sevdiğim bir insan
hesabın var mı? giriş yap