şükela:  tümü | bugün
  • yakın zamanda tlc'de başlayacak program. benim gibi adli bilimler hastası ve özellikle de sevil atasoy delisi olanların muhakkak takip etmesini salık veririm.
  • bugün itibariyle yayınlanan tlc yapımı. sevil atasoy'u ne kadar özlediğimi fark ettim.

arada dr. now'ı seslendiren beyefendinin sesi gelince diziyi mi karıştırdım hissiyatı oluşuyor.*
  • arada giren sevil atasoy yorumları için izlediğim program.

`kusursuz cinayet yoktur, kusurlu soruşturmalar vardır.`
  • cuma geceleri 22:30'da tlc'de yayınlanan program.

ilk bölümünü kaçırdım ben ama 2. bölümünü izledim cuma gecesi. tabi ki de sevil atasoy'u çok özlemişim. su gibi akıyor program.
  • az önce tlc'de izlediğim program. aşırı ilgi çekici ve güzel hazırlanmış. işin içimde kalan ve beni deli gibi merak ettiren kısmı ise kadını kimin öldürdüğü veya cinayeti gerçekten kendisi mi işledi?
  • ecnebiler psikopatlıkta çığır açmışlar abi.
  • içinde çok değerli bilgiler paylaştığı tlc programı. kaçıranlar youtube'dan izleyebilir.

aslında görünen her şeyin öyle olmadığını, aslının bazen kan dondurucu olabildiğini göstermiş. bazen kötülük en yakınınızdan gelebildiği gibi hislerimizin de bizi yanıltmadığını gördüm ilk bölüm itibariyle.

(bkz: öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler) başlığı için pek çok detay bilgi içeriyor aynı zamanda. türkiye'nin gelmiş geçmiş en donanımlı kadın bilim insanının sunduğu program aynı zamanda.
  • sevil hanım'ın içinde acayip bilgiler içeren yeni programı. umarım bu program bittikten sonra tamamen sevil atasoy'a uygun bir formatta yeni programla daha fazla bilgi içeren bir içerikle karşımızda olur.
  • bir tane soktuğumun salağı o an ilk defa izledikten sonra hakkında araştırma yapmadan sıcağı sıcağına beğendiğimi belirttiğim bir entry girdiğim için bana "salak" demiş. sevil atasoy'a da "hocamsı". benim salak olduğumu söyleyen kişinin sevil atasoy gibi, kendi ülkesinin vatandaşı olup, böylesine ünlü, önemli ve gurur verici birini bilmeyip hocamsı demesi daha büyük bir cahillik/salaklık. araştırıp baksaydın ya? :) o kadın bilgi birikimiyle, katkılarıyla, ödülleriyle, eğitim hayatı ve kalitesiyle seni havada karada inlete inlete sever. hadi şimdi, hoşt.