şükela:  tümü | bugün soru sor
 • halkı kin ve düşmanlığa sevk etmekten, kutsal değerleri aşağılamaktan, türk askerine hakaretten ve şahsa hakaretten bir an önce tutuklanması gereken kevaşe
  https://twitter.com/sevil_senoglu
  https://i.hizliresim.com/lowqyb.png
  https://i.hizliresim.com/g90zqn.png

  bi de sürekli kerem kılıçdaroğlu ile uğraşıyor. boşuna yırtınma bebeğim, kerem sana bakmaz
 • ahlaksiz, alevi bir asker ölduğunde sehit sayilmayacagini iddia etmis kendisini allah yerine koyuyor sanirim. suc boyle cahil, ahlaksizlarda degil, o sehidin cenazesine katilmayan tsk 'da.
 • cumhurbaşkanına hakaretten hüküm giyen insanlar varken bu yaratık bölücülüğün daniskasını muhalefet partisinin aslan gibi askerlik yapan oğlu üzerinden hem de nefret ve aşşağılama ile yapmıştır .

  eğer bir tane bile sütü bozuk olmayan savcı kaldıysa ivedilikle yarın bu hesap hakkında suç duyurusunda bulunmalıdır .

  hele ki şehitler verdiğimiz bu sıkıntılı günlerde bir askerin bile üzerinden bu şekilde bölücülük yapılması resmen vatana ihanettir .
 • (bkz: #74203871)
 • bu memleketin nasıl bu hale geldiğinin canlı kanlı beyanı bir bünye.
 • ayrımcılıkta çığır açmaya çalışmış ama ortalamaya takılmış bir sefil, örtüyü saçlarının değil beyninin üstüne örtmüş bir zavallı, aymaz bir bölücü, eşini dostunu işe sokmak için uğraşan bir yalayıcı, mezhepçilikten başı dönmüş bir belirsiz nesne.
 • twitter sayfasını inceledim biraz,paylaştığı tek şey hadis,ayet,dua,öfke,kin,ölüm,öldürmek..ağzı lağım kokan bir hairy işte.
 • sivas ta diri diri insan yakanların devamı, genetik bir virüs.
  bu ülkede hiçbir şeyin değişmeyeceğinin de ispatı...

  ben alevi bir asker ailesi olsam mahkemelerde süründürürüm bu kadını. haaa hangi mahkemelerde derseniz işte onu ben de bilemedim.

  bu arada dip not, kpss ye çalışıyormuş hanımefendi. kazanırsa memur olacak. alevilerin de ödediği vergilerle maaş alacak yani... evet ölünün, askerin, sanatçının, politikacının ve hatta şehidin sünnisi, alevisi, şafisi, türkü, kürdü, ermenisi, yahudisi olur, ayırırlar yani bu ve bunun gibiler. ama parayı asla ayırmazlar... para bir ve tektir bunun gibiler için.

  gerisi yalan.

  yargılanacağını görmek umuduyla.
 • akıl tutulmasına bakar mısınız? oy verdiği partide neredeyse tüm milletvekili çocukları çürük raporu alıp askerden kaçarken ana muhalefet liderinin aslanlar gibi askerlik yapan oğluna laf atıyor aklınca. vatanı için görevini yapan aslan parçasına şükran borcu varken askerden kaçan vatansizlara alkış tutuyor sözde vatanseverlik yaparken. günümüz türkiye'sinin en güzel özeti.
  dikkatimi çeken bir diğer husus da bu türbanlı bacılar beden türkçe'nin evveliyatıyla oynuyor neden twitter kullanan türbanlı bacılarımın yazdıklarını üç beş defa okusam da tam anlayamıyorum neden neden ?