• uranyen astrolog. sosyal medya hesaplarından çarpıcı analizlerini ilgiyle takip ediyorum.
  • muhteşem ötesi kadın. tarot açmak değil başka bişey yaptığı. böyle açılım yapan görmedim. okuyorsa saygılar, sevgiler, kocaman kalpler kendisine.
  • dinçer güner’in hakkında yorum yaptığı astrolog.

https://youtu.be/50xecblsd1i?t=3352
  • çok içten ve kara bulutları dağıtan bir kahkahaya sahip olan kadın. adile naşit kahkahasıyla yarışır. belki de geçer. hastasıyım kahkahasının. daim olsun.

bugünkü dolunayla ilgili paylaşımını dinlemek isterseniz

edit: ekleme... nasıl da nokta atışı yapmış, aklımdaki şapşalla ilgili olarak. hiç güleceğim yoktu, hakikaten. sağ olsun.
  • kozmik bilinç okulu’nun youtube kanalında yaptığı eril dişil açılımlarını çok uzun süredir takip ediyorum. bu akşam(12.09.2023) yaptığı resmen şovdu.

ben çok meraklıyımdır astrolojiye, tarota vs. milyon tane insana kart açtırdım, sayısız kollektif açılımı dinledim. sevilay hanımın yaptığı bunların o kadar ötesinde ki. anlayamıyorum bazen bu kadar bilgiyi 5-10 karttan nasıl alıyor. yaptığı açılımlar çoğu zaman kollektifin çok ötesinde. muazzam bir aktarımı var gerçekten.

okuyorsa, kalpli teşekkürlerimi ben de iletmiş olayım.
hesabın var mı? giriş yap