• sevilay yükselir'in yeni versiyonu.
  • sevilay yükselir'in yeni adı.
    bugün 15 bin öyplinin hayatını karartan khk'nın ardından yazdığı yazıda yök başkanına "adamcağız" diyerek, onun mağdur olduğu imasında bulunmuştur.

http://m.haberturk.com/…iliyorsunuz-konusmadigimizi

bu süre zarfında işten atılma nedeniyle:
    -çocuk düşüren,
    -depresyon tedavisine başlayan,
    -sağlık sorunları yaşayan,
    -borçlarını ödeyemeyen...
    kısacası hayatı kararan insanları da "mağduriyet kaçınılmaz" açıklamasıyla geri püskürtmüştür.
    yazıyı okuyunca yök başkanına üzüldüm.
    sanki o "adamcağız" alamayacak gelecek ay maaşını.
    sanki o "adamcağız" eğitimini yarıda bırakarak kilometrelerce öteye 1 gün içinde gitmek zorunda bırakıldı.

yazıda devletin hatalı bir uygulaması sebebiyle 15 bin insanın mağdur olmasının normal olduğunun altı çizilmiştir.

tam 13 yıldır gazetecilik okuyorum. (4 yıl lisans, 3 yıl yüksek lisans ve 6 yıl doktora)
    bana okutulan hiçbir kitapta bu kadın gibi yazanların "gazeteci" olduğu öğretilmedi.
    eskaza kendini öyle sanıyorsa, aldığım eğitim ve 15 bin öypli adına düzeltmekten onur duyarım.
  • bugün yazisi 674 sayılı khknin 49. maddesinin amacının ohalin kapsamı dışında olduğunu anlamamiza vesile olmuştur.
  • tek parti rejimini atarürk'ün adını ağzına alarak övgülerle -mişli, -muşlu anlatarak malum zatı aklamaya çalışan maaşının hakkını veren iritasyon kaynağı.

kendisi gibilerle cennet bahçelerini paylaşmaktansa, kendisi olmadan misk-i amber gibi kokacak foseptik çukurları yeğdir.
  • ruhunu seytana satmis gasteci. ‘kılıçdaroğlu, alevi kökenli olduğu için cumhurbaşkanlığı yarışını kaybeder!’ diye buyurmus. hersey gecer sevilay, keske simit satip onurlu yasasaydim diyecek kadar omrun olur.
  • kendisi alevi kökenlidir.
  • solcu görünümlü sağcı. savcı sayan'ın bir tık daha düzeylisi.
  • takip ettiğim, okuduğum birisi değil. ama nagiş'e cevabı takdire şayandır.
  • sosyal medya hesabından "kılıçdaroğlu, görevi ince'ye devretmek için kurultay toplayacak" tweeti atan gazeteci.

attığı tweet tam olarak bu;
    "aldığım duyumlara göre yarın toplanacak myk'da kemal kılıçdaroğlu genel başkanlık görevini muharrem ince'ye devretmek için kurultayı en kısa zamanda toplayacağını açıklayacakmış.zaten olması gereken buydu ama kemal bey’in bunu bu kadar çabuk yapacak olması açıkcası şaşırttı beni #yürüönümüzden" ifadelerini kullandı.

kaynak
  • adının kirletemeyeceği çok az şey olduğuna inandığım truva yandaş basın mensubu. bakmayın siz şimdilerde sevilay yılman adını kullandığına. o her zaman bildiğimiz balyoz ve ergenekon tetikçisi sevilay yükselir’dir.
    muharrem ince’yi övmesi, hakkında yazması falan da en başta muharrem ince ve sevenlerinin karşı çıkması gereken bir talihsizliktir.
hesabın var mı? giriş yap