şükela:  tümü | bugün
 • şu aralar habertürk'de uyandırma servisi'nde atilla yeşilada'nın partnerliğini yapan, kanalın profiline son derece uygun ama atilla beyle uyumu düşük bayan.
 • ülkelerin gelişmişlik oranları hakkında engin bir dehâya sahibi bir kadın.
  fatih altaylı'nın gözleri önünde rezil ve cahil duruma düştüğü an, habertürk'ten şut yemesi an meselesidir.

  kaynak: http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=295624
 • habertürk'teki "olaylar ve gerçekler" adlı programda fatih altaylı için sunuculuk yapanmış, bugün öyle gördüm ben.
  altaylı konuşsun diye zemin hazırlamak tamam da, bir konuyu açarken sanki altaylı kesin olumsuz eleştirecekmiş gibi cümleler kurarsan ve altaylı da konuya olumlu yaklaşırsa komik oluyor.

  konu: hasan doğan'ın futbol federasyonu başkanlığı için adayı olması.
  zemin hazırlama: siyaset-futbol içiçe..başbakanın kankası, ramsey filan, kanal 24-star gazetesi ile medya gücü var..diğer aday da seçilemeyeceğini anlayınca çekildi tabii..
  altaylı: şaşıracaksın ama hasan doğan'ı destekliyorum.
  hazırladığı zeminin altında kalış: şey ben zaten eleştirmiyordum ki..
  ..
 • edvard sevardnadze'nin arkasında amerika olduğunu düşünen, rusya'nın rusya gurcistan savasi ile ayağınızı denk alın mesajını vermek istediği ülkeler arasında ermenistan'ın da olduğunu sanan "gazeteci". kendisinden kafkasya uzmanı olmasını beklemiyoruz ama en azından yaptığı programdan önce işleyeceği, soru soracağı konularla ilgili biraz okusa, biraz araştırma yapsa hiç fena olmaz hani.
 • akp'nin cankaya belediye baskanligi icin kendisine adaylik teklif ettigini, ancak kabul etmedigini aciklamistir. siyaset degil, gazetecilik yapacakmis kendileri.
  http://www.medyaradar.com/…ayfa=ayrinti&makid=24518
 • fatih altaylı ile anlaşamadığı iddia edilerek sabah'a geçmiş gazeteci. habertürk'ten ayrılması anlaşılabilir de sabah'a geçmesi çok büyük bir sürpriz oldu.
 • 17 kez bicaklanip kafasi testereyle kesilerek oldurulen genc kizin sarhos olup kafasini sehpaya carpip oldugunu iddia eden bir haber yapmis kendisi. icinde bir damla insanlik kalmamis mi ki zengin katilleri temize cikarmakla ugrasiyor?
 • bir cinayet vakasında bir de zanlının tarafından bakalım diye amcasıyla röportaj yapmış gazeteci. kendisini şu ana kadar tanımaz etmezdim ama insanların neden tepki verdiğini de anlamıyorum. haberde geçenleri gazeteci bayan iddia etmiyor ki, cem garipoğlu'nun amcasıyla röportaj yapmış, amcasının söylediklerini yayınlamış. sen bunlara inanırsın-inanmazsın ayrı bir olay, ama bir gazeteci olarak görevini yapmış bence. aklama kampanyasından çok herkese söz vermektir bu. linç etme kültürü kanınıza işlemiş sizin bence.