şükela:  tümü | bugün
  • bu hayattaki en buyuk motivasyondur.
  • benim icin beni cok ozetleyen bir cumle.
    beni annem hayatım boyunca dovmedi. ya da annanem bir kere bile sesini yukseltmedi.
    babam dovdu ve ailede en az babama saygı duyarım ve en az onun sozunu dinlerim.

annemle annanem hep sevdi. bana inandı. guzel seyler soyledi.
    ailede en cok annanemi severim. ve onu hayal kırıklıgına ugratmaktan odum kopar. benle konusurken beni takdir etmezse, benimle gurur duymazsa diye cok korkarım.
    ozel hayatımda da boyleyim. gercekten sevdigim adamı hayal kırıklıgına ugratmaktan cok korkarım. o beni sevmis. bu dunyadaki bana en ozel kadınsın demis. onu hayal kırıklılıgına ugratmamam lazım....
    ama misal bana emir verse sevgilim inadına tersini yaparım.
    ben is yerinde bile boyleyim. patronumu seveyim, gozune girmek icin, o mutlu olsun diye daha cok calısırım.

hayatta en buyuk baglayıcım sevgi.
    en buyuk motivasyonum sevdiklerimin sevgisine layık olmak.
  • daha guzel bir insana donusme sebebi....

all u need ıs love.
  • güzel bir durum değil.

günün birinde o sizi hayal kırıklığına uğratacaktır. o yüzden o kadar kasmayın, uğratmazsa da götümü sikin, o kadar net.
  • ona sıkı sıkı baglayan güdü.
  • sevilen insanı hayal kırıklığına uğratmak normal bir kişiyi uğratmaktan daha olası.

sevdiğiniz kişi için her şeye daha çok dikkat etmeye, elinizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyorsunuz. korkunuz, heyecanınız, telaşınız var ve daha fazlalar. sevdiğiniz için beklentisinin de fazla olduğunu düşünüyorsunuz. bu kadar fazla şey kafanızda dönerken her şeyi batırmanız da daha haliyle kaçınılmaz olabiliyor.
  • elinden geleni yap.. gerisini allah a bırak. -gulucuk-

kalp kalp.
  • hayal kırıklıgına ugratmamaya degecek insan bulursak olur o iş.
  • kucukken bana kımse ceza vermezdı. cunku cok uslu, calıskan ve akıllı bı cımcımeydım.
    ama herkes cok takdır ederdı aılemde.
    hep hedıyelerım, opucuklerım, ıltıfatlarım olurdu.
    ben fark edıyorum kı sevdıgım ınsanı hayal kırıklıklıgına ugratmamaya calısmak benım sıstemımın ozunu olusturuyor.
    aılemı uzmemek ıcın hıc yaramazlık yapmazdım mısal.
    tanrı ıle ılıskım bıle boyle.

kalbınde guzel kalmak ıstedıgımız ınsan-lar en buyuk motıvasyon su hayatta.
    bende boyle en azından.

senın benı gordugun guzel gozlere layık olmak umuduyla..