• güzel kadındır. sevildikçe daha da güzelleşir.
  • üzecektir. ve sonra ortamlarda erkeklerin ne kadar duygusuz kötü kalpli şeytanlar olduğundan dem vuracaktır. hiç sekmez.
  • daha çok mutlu ve daha az asidir.
  • kişinin, hayaletlerin peşinden onları yemek için koşan power pill yemiş bir pac-man edasıyla sürekli yemek istediği varlık.

evet pac-man'in bir hayat simülesi olduğu tezim böylece de kanıtlanıyor.
    pac-man oynayın oynattırın... o dünyanın en iyi oyunu.

not: diablo bir oyun değildir.
  • "sevdikleri kadını göz hapsinde tutmak için geçmişte uykularından feragat eden kıskançlar, onun arzularının, zamanın, muazzam ve esrarengiz dünyanın kendilerini aştığını anlayınca, önce sevgililerinin kendi başına sokağa, sonra yoculuğa çıkmasına izin verirler, sonra da ayrılırlar. kıskançlık böylece besin yetersizliğinden* sona erer; zaten bu kadar sürmesinin sebebi de durmadan besin talep etmiş olmasıdır." marcel proust - la prisonniere
  • --- spoiler ---
    sevilen kadın diye bir şey yoktur sevilen bir şarap markasıdır.
    --- spoiler ---
    *
  • insanın duygularına hükmedemediği, hatta esir olduğu kadındır.

seviyorsan o kadın "o"dur işte.

her ne kadar kirli ilişkileri olsa da, affedilen, benimsenendir.

fakat yine de hatıralara bağımlı kalmamak gerekiyor, yoksa ruhunuzu bedeninizden ayırabilirsiniz.

bazen doğrudur, bazen yanlıştır. ama yastığa başınızı koyduğunuz an düşlediğinizdir...
  • ne kadar az entry var ...

edit: nefesinizi keser. erkek için de geçerlidir.
  • hemen her şeye bir tanım, tarif bulan insanevladı bence asla tam bir tarif ya da tanım, artık ne derseniz, bulamayacağı varlıktır. birçok biyolojik olay sevilen kadına dair en ufak bir izlenimde, hatırlayışta, unutuşta kısaca aklının en ücra noktasına uğrayabilen tek varlığın oraya uğramasıyla bir arada gelişir. kalp hızının artması, solunumun sıklaşması, ısı üretiminin artması, bir nevi vücut kendini ya hep ya hiç moduna alır. ilginçtir ki bu moda bir bengal kaplanıyla burun burna kaldığımızda da alıyor. kaç ve kurtul ya da bekle ve öl. sevilen kadın, bengal kaplanıyla aynı etkiyi yaratıyor gibi bir anlam çıkarmak mümkün mü buradan? elbette, isteyen şapkadan tavşan bile çıkarıyor. sevilen kadında da biraz böyle bir mantık var herhalde o da şudur, sevilen kadından kaçarsan derin yaralar açılır kurtulursun yine de, beklersen ölürsün onunla ya da onunlaymışcasına.
  • en güzel duygularımın yöneldiği.

bir salı sabahı geldim yorgun gözlerimle, yorgun gözlerine. doya doya buluştular, bizden önce.

omzum başını özlemiş, tıpkı benim seni, senin beni özlediğin gibi.

maskenden süzülen, bedeninden yayılan ısı, içimi ısıtıyor serin sonbahar gününde. ensemizde güneşin sıcaklığı, trenin zemininde gölgeler. istasyonda bir insan değiş tokuşu yaşanıyor. tren hızlanıyor, yerin altına doğru girerken. dışarısı karanlık. rüya gibi bir gerçeği ben yaşarken, uyumana seviniyorum. kadın, ineceğimiz durağı söylüyor. uyan diyorum, geldik.
hesabın var mı? giriş yap