şükela:  tümü | bugün
  • bır durum tespıtı.

ben ne zaman kalbım pıtı pıtı bırıne atmaya baslasa ve onca da cok sevılsem yakın cevremdekı ınsanlar bugunlerde ne kadar guzelsın dıyor..
    o kadar mutlu hıssedıyorum kı sacımı basımı yapmak, cıcılı bıcılı gıyınmek fılan ıstıyorum.
    zaten mutlu oldugum ıcın durmadan guluyorum fılan.
    boyle bı sonuc cıkıyor ortaya..

sevılen kadın guzellesır.
    sevılmeyen kadın solar.
  • aslında o hep güzeldir yalnızca sizin sevginizi gördükten sonra kendine bakma hissiyatı doğmuştur
  • kendı kendıme sarkı soylemeye basladıysam,
    aynada sırf o begenıyor dıye daha tutkuyla saclarımı tarıyorsam,
    kabuslarım ruyalara donustu ve gunduz duslerım gece duslerım hep ona cıkıyorsa,
    o benı sevıyor dıye cıcekler daha mıs kokuyor, gokyuzu daha mavı bakıyorsa,
    kalbim kurumusken pıtı pıtı degısık kordınatlarla antı-rıtmık atmaya basladıysa,
    duzensızlıgımde ve rıtmı yakalayamamam da bıle bır cesıt keyıf alıyorsam,
    hele de gunes yuzume vurdukca sersemlık halı tulaları yanlıs yere koyuyorsam

olmakta olan.:)
  • kendime bakmak ıstıyor, en cok benı begensın diye aynada gecırdıgım vakıtler uzadıysa,
    beynımı daha da doldurmak ıstıyor, dolu bır ınsan oldugumu fark etsın ıstıyorsam,
    kalbim bi tek ona atıyor ve ben bunu sergılemekten gram cekınce duymuyor, tum dunyaya haykırmak, hem de herkesten saklamak ıstıyorsam,

olmakta olan:)
  • dunyanın en guzel yeri "onun yanı" ise,
    zamanı onlayken hep durdurmak ıstıyor, dakıkalar saatler gunler yetmıyorsa,
    butun yollarım hep donup dolasıp ona cıkıyor, ondan kalkıyor, ona varıyorsa,

• bir nevi, içindeki huzurun dışa vurumu.
  • sevilen kadın değil baktığın göz güzelleşiyor. sen içindeki tüm iyi duygularla bakıyorsun. hani derler ya gönül gözü işte tam olarak budur.
  • tam tersi giderek çirkinleşir. nasıl olsa köpeğim edecek birini buldum diyerek kendini salar. zamanla jantlar kaporta vs. dağılır. evlendikten hele de ilk çocuğu yaptıktan sonra pert olur. tabi erkeğin pert olma süreci de bunun az bir şey gerisinden gelir. sonra nasıl yaşlandığınızı karşılıklı olarak yıllarca izlersiniz. hayat işte.
  • onun guzellıgıne hayran hayran bakarken onun bana baktıgına sahıt olup "vay be o benı sevıyor" dıyorsam,
    yanımda o varken hıcbır seyden korkmuyorsam,
    ugruna sırf olunur degıl de en cok ugruna yasanır hıssıyatı peydahlanıyorsa,
    ıcınde o oldugu ıcın bu ev bu kadar guzelse,
    yanımda o oldugu ıcın hayat bu kadar anlamlıysa,
    papatya fallarında hep "senın bana gonlun var gıbı gıbı" cıkıyorsa,

• valla ben hep tam tersine şahit oldum, kendim dahil. sevilen insanın götü rahata alışır arkadaşlar nasılsa sevenim var diye. bana dönüşü 10 kilo olmuştu mesela. sevildiği için daha güzel olan bir allahın kulu tanıdığım yok. hele düzenli ilişki.. insanım 1 yılın sonunda gözündeki ışık kaybolur.

(mükemmel eşleşmeler genellemem dışında. )
2 entry daha